محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال سپاهان در تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان غایب بود.

محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال سپاهان در تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان غایب بود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نخستین جلسه از تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در تورنمنت کافای قرقیزستان از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (یکشنبه) در مرکز ملی فوتبال و با حضور ۲۳ بازیکن برگزار شد.

* امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از شروع تمرین در مراسم بدرقه تیم نوجوانان برای حضور در پیکارهای قهرمانی آسیا حاضر شد.

* تعدادی از پیشکسوتان فوتبال ایران مانند حمید استیلی، محمدرضا زادمهر و ... در مراسم بدرقه نوجوانان فوتبال ایران حضور داشتند. آنها در ادامه در محل تمرین تیم ملی حاضر شدند و با ملی‌پوشان دیدار کردند.

* امیر قلعه‌نویی قبل از آغاز تمرین بازیکنان را دور هم جمع و برای آنها صحبت کرد.

* از ۲۴ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی تنها محمد دانشگر مدافع تیم سپاهان در تمرین امروز غایب بود.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر مربی بدنساز در پِک به کارهای بدنی پرداختند و سپس زیر رحمان رضایی به گروه‌های سه نفره تقسیم و به تمرین پاسکاری مشغول شدند.

* حسین پورحمیدی، پیام نیازمند و محمدرضا اخباری سه دروازبان حاضر در تمرین تیم ملی زیرنظر آلین دینکا مربی دروازبان تیم ملی به تمرین پرداختند. نکته جالب در تمرین دروازه‌بان‌ها این بود که نیازمند کار ترجمه صحبت‌های آلین دینکا را برعهده داشت.

* با نظر آلین دینکا مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی از تمرینات نیازمند، پورحمیدی و اخباری فیلمبرداری می‌شد.

* تمرینات تیم ملی فوتبال تا روز پنچشنبه در تهران برگزار خواهد شد و پس از اعلام لیست جدید، شاگردان قلعه‌نویی در روز یکشنبه هفته آینده برای حضور در مسابقات کافا تهران را به مقصد قرقیزستان ترک خواهند کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.