باشگاه رئال مادرید سرانجام به همکاری‌ خود با هافبک بلژیکی‌اش پایان داد.

باشگاه رئال مادرید سرانجام به همکاری‌ خود با هافبک بلژیکی‌اش پایان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه رئال مادرید پس از اعلام جدایی رسمی مارکو آسنسیو و ماریانو دیاز از جمع کهکشانی‌ها در پایان فصل جاری، با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد قرارداد ادن اِزار هافبک بلژیکی این تیم با توافقی دوجانبه فسخ شده و این بازیکن در پایان ماه جاری میلادی به طور رسمی به حضور چهار ساله‌اش در پرافتخارترین تیم اروپا پایان خواهد داد.

اِزار که یک سال دیگر با رئال مادرید قرارداد داشت، گفته می‌شود رقمی در حدود ۷ میلیون یورو بابت فسخ توافقی قراردادش از باشگاه رئال مادرید دریافت خواهد کرد. بر اساس گزارش‌های منتشرشده؛ هافک پیشین چلسی از باشگاه ونکوور وایت‌کپس در لیگ MLS و از عربستان پیشنهادهایی دریافت کرده است. در سوی دیگر نشریه انگلیسی «اتلتیک» مدعی شد؛ سه باشگاه ایتالیایی میلان، یوونتوس و رُم نسبت به جذب اِزار علاقه‌مند هستند.

هافبک تیم ملی فوتبال بلژیک در این مدت ۶ قهرمانی در رقابت‌های مختلف را با رئال مادرید تجربه کرد که از آن جمله می‌توان به دو قهرمانی در لالیگا و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد.

او که در این مدت در ۷۶ بازی برای کهکشانی‌ به میدان رفت و آمار ۷ گل‌زده و ۱۲ پاس‌گل را از خود برجای گذاشت، در بین هواداران رئال مادرید محبوبیت چندانی نداشت.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.