فوق‌ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن پیام خداحافظی خود از این تیم را منتشر کرد.

فوق‌ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن پیام خداحافظی خود از این تیم را منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستوف گالتیه روز پنجشنبه در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (یکشنبه) شاگردانش مقابل کلرمون فوت در هفته پایانی لوشامپیونه فرانسه اعلام کرد که این آخرین بازی برنده هفت توپ طلا با پیراهن این تیم است و فوق‌ستاره آرژانتینی در پایان ماه جاری میلادی به عنوان بازیکن آزاد از جمع پاریسی‌ها جدا می‌شود.

لیونل مسی حالا با انتشار پیامی که در اختیار شبکه تلویزیونی «ESPN» آرژانتین قرار داده، گفت: «خیلی خوشحالم که توانستم نماینده پاری‌سن‌ژرمن باشم. من واقعاً از بازی در این تیم و با چنین بازیکنان خوبی لذت بردم. می‌خواهم از باشگاه برای تجربه فوق‌العاده در پاریس تشکر کنم».

مسی ۳۵ ساله که تابستان ۲۰۲۱ در پی ناتوانی باشگاه بارسلونا در تمدید قراردادش بابت قوانین سختگیرانه لالیگا به حضور ۲۱ ساله خود در این تیم پایان داد و به PSG پیوست، در این مدت در ۷۴ بازی برای این تیم فرانسوی به میدان رفته و ۳۲ گل هم به ثمر رسانده است. او به پاری‌سن‌ژرمن برای کسب سه جام از جمله دو قهرمانی در لوشامپیونه کمک کرد.

برنده هفت توپ طلا این روزها به شدت بحث بازگشتش به بارسلونا مطرح است، این در حالی است که باشگاه الهلال هم قراردادی دو ساله با دستمزد ۶۰۰ میلیون یورو به ازای هر فصل به او پیشنهاد داده است.

گالتیه در کنفرانس خبری روز پنجشنبه گفته بود: «من این افتخار را داشتم که مربی بهترین بازیکن تمام دوران باشم. این آخرین بازی لئو در پارک‌دوپرنس خواهد بود و امیدوارم به بهترین شکل ممکن از او استقبال شود. مسی این فصل عضو مهمی از تیم بود و همیشه در اختیار ما بود. من اظهارات و انتقادات علیه او را قابل توجیه نمی‌دانم».

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.