سرخیو راموس در حالی جدایی‌اش از پاری‌سن‌ژرمن قطعی شد که شانس ادامه حضور در این تیم را داشت.

سرخیو راموس در حالی جدایی‌اش از پاری‌سن‌ژرمن قطعی شد که شانس ادامه حضور در این تیم را داشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرخیو راموس هم مانند لیونل مسی، پس از دو فصل حضور در پاری‌سن‌ژرمن تصمیم گرفت در پایان فصل جاری راهش را از این تیم جدا کند. او که در پایان ماه جاری میلادی بازیکن آزاد می‌شود با انتشار پیامی اعلام کرد؛ «من فردا با مرحله دیگری از زندگی‌ام خداحافظی خواهم کرد و آن خداحافظی با پاری‌سن‌ژرمن است.

نشریه فرانسوی «اکیپ» در این راستا گزارش داد؛ باشگاه پاری‌سن‌ژرمن می‌خواست راموس ۳۷ ساله را برای فصل بعد حفظ کند؛ برای همین به او پیشنهاد تمدید قرارداد که البته با کاهش قابل‌توجه دستمزدش همراه می‌شد، ارائه کرد. PSG حاضر بود این مدافع اسپانیایی را حفظ کند اما نه به هر قیمتی. در کنار این مدیران این باشگاه فرانسوی به مدافع پیشین رئال گفته بودند که فصل آینده جایگاه ثابتی در ترکیب تیم‌شان نخواهد داشت.

رسانه اسپانیایی «رلوو» هم گزارش داد؛ سرخیو راموس پیشنهادی وسوسه‌انگیز از عربستان دریافت کرده است، این در حالی است که گفته می‌شود دو باشگاه النصر و الهلال نسبت به جذب او علاقه‌مند هستند.

این مدافع اسپانیایی که تابستان ۲۰۲۱ پس از ۱۶ سال حضور در رئال مادرید و کسب ۲۲ جام مختلف با کهکشانی‌ها، از این تیم جدا و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، در ۵۷ بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفته و ۵ گل هم به ثمر رسانده است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.