سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد برای تنها بازی باقی مانده تیمش در رقابت‌های داخلی انگلیس، تصمیمی تکراری اتخاذ کرده است.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد برای تنها بازی باقی مانده تیمش در رقابت‌های داخلی انگلیس، تصمیمی تکراری اتخاذ کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان؛ پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی در آستانه بازی این تیم برابر منچستریونایتد در فینال جام حذفی انگلیس که عصر امروز (شنبه) برگزار می‌شود، اعلام کرد که برای این بازی می‌خواهد از دروازه‌بان دومش استفان اروتگا در ترکیب اصلی استفاده کند.

سیتی بعد از فتح لیگ برتر انگلیس، در پی تحقق رؤیای سه گانه است که شرط آن پیروزی در دربی مقابل تیم سوم فصل اخیر لیگ است. با وجود اهمیت این بازی گواردیولا تصمیم گرفته که به ادرسون موارس دروازه‌بان اصلی تیمش استراحت بدهد.

اورتگا در تمام بازی‌های این فصل منچسترسیتی در جام حذفی، از سنگر آبی‌ها محافظت کرده و به همین دلیل هم گواردیولا می‌خواهد پاداش عملکرد خوب او را با قراردادنش در ترکیب اصلی برای بازی فینال بدهد.

گواردیولا در این خصوص گفت: استفان در فینال جام حذفی بازی خواهد کرد. همیشه همین‌طور بوده است. در بارسلونا هم که بودم همین کار را می‌کردم. دروازه‌بانی که در جام حذفی بازی کرده؛ تا آخر بازی خواهد کرد.

سرمربی من‌سیتی در حالی به سیاست استفاده از دروازه‌بان دوم در جام حذفی پایبند مانده که فصل گذشته تیمش در همین رقابت‌ها برابر لیورپول در مرحله نیمه نهایی، بابت اشتباه مهلک دروازه‌بان ذخیره زک استفان تاوان سنگینی داد.

دردسر سفر به لندن

در آستانه فینال جام حذفی انگلیس یک اتفاق غیر منتظره دیگر هم رخ داد که آن اعتصاب لکوموتیورانان و کارکنان بخش حمل و نقل ریلی در سراسر بریتانیا در اعتراض به پایین بودن حقوق و شرایط کاری‌شان بود که سفرهای ریلی در این کشور را مختل کرد. به این ترتیب هواداران دو تیم شهر منچستر مجبور شده‌اند با استفاده از اتوبوس و خودروهای شخصی خودشان را به لندن برسانند.

فینال جام حذفی انگلیس عصر امروز (شنبه) از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه ومبلی برگزار می‌شود.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.