ستاره اسپانیایی خط دفاعی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن پس از دو فصل حضور در پایتخت فرانسه از این تیم جدا شد.

ستاره اسپانیایی خط دفاعی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن پس از دو فصل حضور در پایتخت فرانسه از این تیم جدا شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا؛ سرخیو راموس به دوران حضورش در تیم پاری‌سن‌ژرمن خاتمه داد.

اعلام این خبر در حالی صورت گرفته است که دو روز قبل نیز کریستوف گالتیه، سرمربی پاریسی‌ها از پایان دوران بازیگری لیونل مسی در PSG خبر داده بود. به این ترتیب کاپیتان‌های سابق رئال مادرید و بارسلونا که سال ۲۰۲۱ همراه با یکدیگر به پارک دو پرنس رفتند، همزمان نیز از این تیم جدا می‌شوند.

سایت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نیز با انتشار بیانیه‌ای رسمی ضمن تشکر از زحمات راموس ۳۷ ساله در دو سال حضورش در این تیم، جدایی او در پایان قراردادش که سی‌ام ژوئن است را تأیید کرد. به این ترتیب راموس بازیکن آزاد است و می‌تواند به هر تیمی که بخواهد بپیوندد.

راموس در ۵۷ بازی‌اش برای پاری‌سن‌ژرمن برای این تیم ۵ گل هم به ثمر رساند که اولین آن ۲۳ ژانویه سال ۲۰۲۲ در لوشامپیونه برابر رمس بود.

راموس نیز شخصاً با انتشار پیامی در صفحه شخصی‌اش از پاری‌سن‌ژرمن خداحافظی و اعلام کرد که بازی امشب او برای پاریسی‌ها در هفته پایانی لوشامپیونه، آخرین بازی‌اش برای این تیم است.

گمانه‌زنی‌ها درباره آینده راموس از احتمال رفتن او به عربستان سعودی جایی که هم‌تیمی سابقش کریستیانو رونالدو بازی می‌کند حکایت دارد. نشریه مارکا سه ماه پیش در گزارشی مدعی شد که راموس از باشگاه الهلال عربستان پیشنهادی دریافت کرده که به موجب آن ۳۰ میلیون یورو در سال حقوق خالص خواهد گرفت. این در حالیست که گفته می‌شود الهلال خواهان جذب مسی نیز هست که در این صورت، ستارگان سابق لالیگا دوباره با یکدیگر هم‌تیمی خواهند شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.