دروازه‌بان جوان تیم فوتبال هوادار بر این اعتقاد است که مدیریت رضا عنایتی به موفقیت تیم امید کشورمان کمک خواهد کرد.

دروازه‌بان جوان تیم فوتبال هوادار بر این اعتقاد است که مدیریت رضا عنایتی به موفقیت تیم امید کشورمان کمک خواهد کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا خالدآبادی در حاشیه تمرین امروز (جمعه) تیم فوتبال امید کشورمان اظهار داشت: خوشحالم که توانستم جزو ۳۵ بازیکن دعوت‌شده به اردوی تیم فوتبال امید باشم و امیدوارم بتوانم به این تیم کمک کنم.

«شما سابقه کار با رضا عنایتی را دارید، با این اوصاف فکر می‌کنید تیم امید بتواند با حضور ایشان به امید صعود کند؟»، وی در پاسخ به این پرسش یادآور شد: من دو سال در تیم هوادار با آقارضا (عنایتی) کار کردم و با هدایت ایشان به لیگ برتر رسیدیم. باید بگویم آقارضا در کنار کار فنی به خوبی و عالی تیم را مدیریت می‌کند که همین مدیریت قطعاً به تیم ما کمک خواهد کرد.

سنگربان تیم فوتبال امید کشورمان در واکنش به خبرنگاری که فصل خوب او با تیم هوادار را یادآور شد، گفت: با اعتماد آقاساکت (الهامی) و آقای فنایی من این فصل در لیگ برتر بازی کردم و فکر می‌کنم فصل خوبی داشتم.

دروازه‌بان جوان تیم فوتبال هوادار در پاسخ به اینکه حضور و شناخت فنایی از او چقدر به موفقیتش در تیم امید کمک می‌کند، یادآور شد: من یک سال با آقای فنایی کار کردم. ایشان با دروازه‌بان‌های جوان خیلی خوب کار می‌کند و دروازه‌بان‌هایی چون پیام نیازمند، محمدرضا اخباری و ... ابتدا با ایشان کار کردند. قطعاً حضور آقای فنایی و رقابت ما پنج نفر (دروازه‌بان‌های تیم امید) به تیم ما کمک خواهد کرد.

خالدآبادی در پایان راجع به اینکه باید چه کنیم که تیم امید بعد از چند دهه فرصت راهیابی به المپیک را پیدا کند، گفت: تیم ما دیرتر از دیگر تیم‌ها بسته شده است و با این وضعیت باید همه نهادها به ما کمک کنند تا موفق شویم. تیم امید در حال حاضر کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و با حمایت نهادهای مختلف مثل وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال موفق خواهد شد.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.