ستاره پرتغالی تیم فوتبال میلان پس از تمدید قراردادش با این تیم، از انگیزه خود برای کسب افتخارات بیشتر با روسونری گفت.

ستاره پرتغالی تیم فوتبال میلان پس از تمدید قراردادش با این تیم، از انگیزه خود برای کسب افتخارات بیشتر با روسونری گفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، رافائل لیائو مهاجم پرتغالی تیم فوتبال میلان، امروز (جمعه) قراردادش با روسونری را تا سال ۲۰۲۸ تمدید کرد و به همین بهانه با خبرنگارانی که بیرون از دفتر باشگاه میلان حضور داشتند، گفت‌و‌گو گرد.

لیائو که از سال ۲۰۱۹ در میلان حضور داشته و در یکی دو فصل اخیر نقش پررنگی برای روسونری ایفا کرده است، درباره تصمیم خود برای تمدید قرارداد با وجود مشتریان فراوانی که داشت، گفت: بسیار خوشحالم. این همان چیزی بود که می‌خواستم. امیدوارم که در آینده موفقیت‌های بیشتری کسب کنیم. حالا می‌خواهیم روی آخرین بازی‌مان در این فصل برابر هلاس ورونا تمرکز کنیم. فصل آینده اما جام‌های بیشتری می‌خواهم.

طبق گزارش نشریه گاتزتادلواسپورت، لیائو قصد دارد پیراهن شماره ۱۷ فعلی خود در میلان را کنار بگذارد و از فصل آینده با شماره ۱۰ به میدان برود.

ستاره پرتغالی در این خصوص گفت: ببینیم چه می‌شود. ۱۷ برای من شماره خاصی است، اما ببینیم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

لیائو در چهار سالی که در میلان حضور داشته، ۴۱ گل زده و ۲۹ پاس گل داده و در ۱۶۲ بازی برای این تیم به میدان رفته است. با اینکه در بیانیه رسمی باشگاه میلان به جزئیات قرارداد جدید لیائو اشاره نشده است، رسانه‌های ایتالیایی ابراز اطمینان کرده‌اند که به موجب این قرارداد او سالانه پنج میلیون یورو حقوق می‌گیرد و بسته به عملکردش دو میلیون یورو پاداش هم به آن اضافه می‌شود. این قرارداد دارای بند فسخ ۱۷۵ میلیون یورویی است که البته هر سال تنها برای مدت محدودی در ماه جولای قابلیت فعال‌سازی دارد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.