ادعای عجیب شبکه تلوزیونی حواشی جدیدی را برای بارسلونا به وجود آورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ درگیری‌های بارسلونا با پرونده نگریرا همچنان ادامه دارد. روز گذشته برخی رسانه‌ها مدعی شدند بارسلونا به دلیل پرداخت پول به نایب رییس کمیته داوران فوتبال اسپانیا مقصر شناخته شده و به احتمال زیاد فصل آینده در لیگ قهرمانان نخواهد بود.

گزارش‌هایی که لاپورتا آنها را تکذیب کرد مدعی بودند الکساندر چفرین، رییس یوفا، هم اکنون این گزارش را دریافت کرده، اما بین دو راه‌حل مردد مانده است: اینکه بارسا برای یک سال از حضور در لیگ قهرمانان محروم شود یا اینکه منتظر نتیجه دادگاه اسپانیایی پرونده شود و بعد از آن تصمیم بگیرد.

پرونده نگریرا از زمان ریاست خوان گاسپارت بر بارسا آغاز شده و پرداخت‌ها به نگریرا در دوران ریاست لاپورتا، ساندرو راسل و یوسپ بارتومئو هم ادامه داشته است.

برنامه تلویزیونی کاتالانی Onze اعلام کرد در صورتی که بارسلونا توسط یوفا از حضور در رقابت‌های اروپایی منع شود این باشگاه به سراغ یک رقابت در سطح قاره دیگر خواهد رفت و با توجه به مقوله حق پخش، این انتخاب "لیگ قهرمانان آسیا" خواهد بود!

این در حالی است که روز گذشته لاپورتا این شایعات را تکذیب کرد و به هواداران و اعضای باشگاه اطمینان داد که کلیه پرداخت‌ها به نگریرا در حساب‌های مالی باشگاه به صورت شفاف وارد شده است و بارسا اطمینان دارد از هر بررسی‌ای به سلامت بیرون خواهد آمد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.