مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو به انتخاب اکثر خبرنگاران حوزه فوتبال در کشور پرتغال به عنوان بهترین مهاجم شاغل در لیگ این کشور معرفی شد.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو به انتخاب اکثر خبرنگاران حوزه فوتبال در کشور پرتغال به عنوان بهترین مهاجم شاغل در لیگ این کشور معرفی شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت Portugoal.net؛ در پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر پرتغال، کارشناسان و خبرنگاران، فهرست بازیکنان مورد نظر خود برای حضور در تیم منتخب فصل را ارائه کردند که بر اساس آنها، ۱۱ بازیکن که بیشترین رأی را از ۶ خبرنگار و کارشناس رأی دهنده کسب کردند در تیم منتخب قرار گرفتند.

مهدی طارمی تک مهاجم نوک تیم منتخب است که ۴ تن از ۶ خبرنگار انتخاب کننده نفرات برتر او را شایسته حضور در این تیم دانسته‌اند.

یکی از خبرنگاران سایت پرتغالی در تمجید از طارمی نوشته است: مهاجم ایرانی بدون شک بهترین مهاجم حال حاضر پرتغال است و سهم بسزایی در موفقیت‌های این فصل پورتو داشت و به ندرت پیش آمد که بازی‌های اژدهایان را از دست بدهد.

دیگر کارشناس این سایت درباره مهاجم ایرانی اینگونه نوشته است: دوران بازیگری بازیکن ایرانی در پورتو همچنان تحسین‌ و تمجیدهای فراوانی که از او صورت می‌گیرد را توجیه می‌کند. طارمی با ۲۲ گلی که در این فصل لیگ پرتغال زد، برترین گلزن لیگ بود و در تمامی رقابت‌های این فصل برای پورتو ۳۱ گل به ثمر رساند. او به پورتو برای قهرمانی در جام حذفی کمک کرد.

اگرچه پورتو در کورس قهرمانی این فصل لیگ برتر به بنفیکا باخت اما طارمی با ثبت بیشترین گل زده، به عنوان آقای گل مسابقات معرفی شد.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.