کنفدراسیون فوتبال آسیا با اطلاع از ایرادات صدور مجوز حرفه‌ای، بار دیگر فدراسیون فوتبال ایران را جریمه کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال‌های اخیر حساسیت و ممیزی بیشتری را برای صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها اعمال کرده است. در این راستا، باشگاه‌ها هر سال موظف هستند ابتدا مدارک و مستندات لازم را برای فدراسیون‌های همان کشور ارسال کنند. در نهایت و پس از بررسی این مستندات و مدارک در کمیته‌های صدور مجوز حرفه‌ای محلی، کنفدراسیون فوتبال آسیا آنها را رصد و مجوزها را صادر می‌کند.

این اتفاق در دو سه سال اخیر به معضلی برای باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال ایران تبدیل شده است. سندسازی در مدارک بعضی از باشگاه‌ها و تایید آن در کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای باعث جریمه ۱۲۰ هزار دلاری فدراسیون ایران در دوره‌های مدیریتی قبلی شده بود که بخشی از این جریمه پرداخت شده بود.

امروز و در برنامه تلویزیونی «ورزشگاه» خبر جدیدی در این ارتباط اعلام شد. بر اساس نامه‌ای که از کنفدراسیون آسیا به فدراسیون ایران ارسال شده، AFC بار دیگر به خاطر ایرادات صدور مجوز حرفه‌ای، ایران را ۱۸۵ هزار دلار جریمه کرده است.

باتوجه به اینکه فقط بخشی از جریمه ۱۲۰ هزار دلاری قبلی ایران به کنفدراسیون آسیا پرداخت شده بود، در حال حاضر فدراسیون ایران باید مبلغی بیش از ۲۰۰ هزار دلار جریمه به AFC بپردازد.

فرصتی که به ایران برای پرداخت این جریمه داده شده، ۳۰ روز است.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.