بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است به این دلیل که شرایط تیم ملی متفاوت است نتوانسته در نقش بازیکن کلیدی این تیم ظاهر شود.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است به این دلیل که شرایط تیم ملی متفاوت است نتوانسته در نقش بازیکن کلیدی این تیم ظاهر شود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی ترابی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال و کسب قهرمانی جام حذفی، گفت: به هواداران تیم پرسپولیس تبریک ویژه می‌گویم. آنها مستحق این شادی بودند و خدا را شکر که ورزشگاه را دست پُر ترک کردند. تیم بهتر بودیم و می‌توانستیم در نود دقیقه کار را تمام کنیم. امیدوارم سال بعد در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که فصل پیش جامی نگرفت اما امسال با کسب دوگانه قهرمانی دبل کرد، گفت: سال پیش جامی نگرفتیم؛ ولی در هفت یا هشت سال گذشته یا قهرمان یا نایب قهرمان شدیم. تیم خوب و شایسته احترامی هستیم و رقیب‌مان باید به ما احترام بگذارند و همانطور که ما به همه احترام می‌گذاریم. خدا را شکر تا حالا به کسی بی احترامی نکردیم. مزد زحمات امسال را گرفتیم و فوق العاده بودیم و اگر اشتباه نکنم در ۱۰ بازی، ۱۰ برد کسب کردیم و مستحق قهرمانی بودیم.

بازیکن پرسپولیس پیرامون وضعیت ادامه همکاری‌اش با سرخ‌پوشان گفت: قرارداد دارم و تا فصل دیگر باید ببینیم چه می‌شود.

ترابی پیرامون گمانه‌زنی‌ها درباره جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس و لزوم تقویت سرخ‌پوشان، گفت: همه تیم‌ها در سال جدید قصد دارند خودشان را تقویت کنند. امیدوارم یحیی گل محمدی در پرسپولیس بماند و در لیگ قهرمانان آسیا بدرخشیم.

وی در خصوص اینکه چرا بر خلاف پرسپولیس در تیم ملی نتوانسته بازیکن کلیدی باشد، گفت: شرایط تیم ملی فرق دارد. مهم این است که پرچم کشور بالا نگه داشته شود و امیدوارم هر کسی که بازی می‌کند بهترین عملکرد را داشته باشد. امیدواریم در جام ملت‌های آسیا قهرمان شویم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.