آقای گل ایرانی لیگ برتر فوتبال پرتغال در فصل ۲۳-۲۰۲۲ گفت که هر سال می‌خواهد بهتر از فصل گذشته باشد.

آقای گل ایرانی لیگ برتر فوتبال پرتغال در فصل ۲۳-۲۰۲۲ گفت که هر سال می‌خواهد بهتر از فصل گذشته باشد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی طارمی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پورتو، پس از دریافت جایزه آقای گلی لیگ برتر پرتغال اظهار داشت: این اولین بار است که برنده عنوان آقای گلی می‌شوم و از این بابت خیلی خوشحالم. می‌خواهم از همه هم‌تیمی‌هایی که به من کمک کردند و چنین لحظاتی برای من ساختند، تشکر کنم. پیروزی از همه چیز مهم‌تر است و همیشه تمام تلاشم را برای پورتو می‌کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که کدام‌یک از ۲۲ گل خود در مسابقات امسال را بیشتر از بقیه دوست دارد، گفت: گل مورد علاقه‌ام به بنفیکا بود. همه گل‌هایم را به یاد نمی‌آورم، اما گلزنی در بازی‌های بزرگ معنای بیشتری دارد. برای من چگونگی گل زدن مهم نیست. همیشه تلاش می‌کنم گل بزنم، چون یک گل هم یک گل است. احساسی عالی دارم و تلاشم را برای بیشتر از این می‌کنم، چون هدفم این است که هر سال بهتر شوم.

مهاجم ایرانی پورتو درباره چهار گلی که در برتری ۴ بر ۲ پورتو مقابل فامالیکائو به ثمر رساند، تصریح کرد: یک بازی خیلی خوب بود که برای اولین بار در یک مسابقه چهار گل زدم. برای این چهار گل و پیروزی خیلی خوشحال شدم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.