دستیاران خارجی یحیی گل‌محمدی به دومین قهرمانی پرسپولیس در فصل ۰۲-۱۴۰۱ واکنش نشان دادند.

دستیاران خارجی یحیی گل‌محمدی به دومین قهرمانی پرسپولیس در فصل ۰۲-۱۴۰۱ واکنش نشان دادند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اوسمار لوس‌ویرا درباره قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی باشگاه‌های کشور اظهار داشت: افتخار می‌کنم که در این تیم حضور دارم. خیلی خوشحال هستیم که دومین جام فصل را به دست می‌آوریم.

مربی برزیلی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که دربی سرخابی‌های پایتخت به کدام دربی در کشور برزیل شباهت دارد، تصریح کرد: این بازی شبیه دربی فلامنگو و کورینتیانس است.

همچنین ولسلی ننکا مربی دروازه‌بانان پرسپولیس در مورد این قهرمانی خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم که در اینجا هستم. در سال‌های اخیر در تیم‌ها و کشورهای زیادی کار کردم، اما فضای ارتش سرخ متفاوت است.

وی درباره شرایط سخت پرسپولیس، پیش از شروع دربی ۱۰۱ و جوّ سنگینی که علیه علیرضا بیرانوند ایجاد شده بود‌، گفت: این فشار طبیعی بود. بازی بزرگی مقابل رقیب دیرینه داشتیم که بیرانوند از پس این فشار برآمد و به ما کمک کرد.

په‌په لوسادا مربی بدنساز پرسپولیس نیز راجع به اهمیت بدنسازی در قهرمانی سرخپوشان بیان کرد: دوستان زیادی به تیم کمک می‌کردند تا به دو جام برسیم. می‌توانم بگویم آمادگی بدنی به پرسپولیس کمک کرد تا استقلال را شکست بدهیم.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )