مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها در مسیر جدایی از این تیم قرار گرفته، این در حالی است که قرارداد فعلی‌اش در پایان ماه ژورئن به پایان می‌رسد.

مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها در مسیر جدایی از این تیم قرار گرفته، این در حالی است که قرارداد فعلی‌اش در پایان ماه ژورئن به پایان می‌رسد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریم بنزما که اخیراً برای چهارمین سال متوالی به عنوان بهترین فوتبالیست فرانسوی شاغل در خارج از این کشور معرفی شد، آینده حرفه‌ای‌اش در رئال مادرید همچنان در هاله‌ای از ابهام است. نشریه اسپانیایی «مارکا» شب گذشته (دوشنبه) خبر داد؛ بنزما به ترک رئال مادرید نزدیکتر از ماندن در این تیم است اما او هنوز تصمیم نهایی در خصوص آینده حرفه‌‌ای‌اش را نگرفته است.

شبکه رادیویی «اوندا سِرو» اسپانیا نیز گزارش داد؛ اگر بنزما در تابستان پیش‌ رو اقدام به ترک رئال مادرید کند، مدیران این باشگاه اسپانیایی اقدام به جذب هری کین از تاتنهام خواهند کرد. طبق این گزارش؛ در صورتی که بنزما از رئال جدا شود، مدیران باشگاه یک مهاجم برجسته جذب خواهند کرد و کارلو آنچلوتی خواهان به خدمت گرفتن هری کین است.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا در این خصوص خبر داد؛ برای اینکه وضعیت بنزما را بهتر درک کنید، توجه داشته باشید که تونی کروس قرارداد جدیدی را امضا کرد، مودریچ منتظر تماس باشگاه برای تمدید رسمی قراردادش است اما در مورد بنزما باشگاه می‌خواهد هر چه سریع‌تر قرارداد او را تمدید کند اما هنوز اتفاقی در این زمینه رخ نداده است. باشگاه رئال مادرید پیش از این با این مهاجم فرانسوی به توافق شفاهی برای تمدید قراردادش رسیده بود اما هنوز قراردادی امضا نشده؛ این در حالی است که باشگاه‌های عربستانی در تلاش برای وسوسه کردن او هستند.

شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا هم مدعی شد؛ تحرکات بنزما پس از شکست رئال مادرید مقابل منچسترسیتی در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا عجیب بوده و این بازیکن به مدیران باشگاه اطلاع نداده که می‌خواهد در جمع کهکشانی‌ها بماند یا خیر. طبق این گزارش؛ کریم بنزما ممکن است در رئال مادرید نماند و پیشنهادی از عربستان را بپذیرد.

طبق ادعای رسانه اسپانیایی «رلوو»؛ این خبر که کریم بنزما واقعاً به پیشنهاد عربستان سعودی فکر می‌کند، صحت دارد. گفته می‌شود برنده توپ طلا در سال ۲۰۲۲ از باشگاه الاتحاد عربستان پیشنهادی وسوسه‌انگیز دریافت کرده است.

بنزما که از سال ۲۰۰۹ در عضویت باشگاه رئال مادرید است، تاکنون در ۶۴۷ بازی برای کهکشانی‌ها به میدان رفته و آمار ۳۵۳ گل زده و ۱۶۵ پاس گل را از خود برجای گذاشته است. او پس از کریستیانو رونالدو (با ۴۵۰ گل زده) دومین گلزن برتر تاریخ رئال مادرید به شمار می‌رود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.