مدیران باشگاه اینتر در مورد پیراهن این تیم برای فینال لیگ قهرمانان از اتحادیه فوتبال اروپا درخواستی ویژه داشته‌اند.

مدیران باشگاه اینتر در مورد پیراهن این تیم برای فینال لیگ قهرمانان از اتحادیه فوتبال اروپا درخواستی ویژه داشته‌اند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه اینتر تصمیم گرفته است برای فینال لیگ قهرمانان اروپا پیراهن اصلی خود را به تن کند و به همین منظور از اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) درخواست کرده است که به آنها اجازه دهد با پیراهن آبی و مشکی‌شان برابر منچسترسیتی به میدان بروند.

نراتزوری برای اولین بار از سال ۲۰۱۰ توانسته به فینال لیگ قهرمانان صعود کند و در این مسیر تیم‌هایی مانند پورتو، بنفیکا و میلان را حذف کرده است. در سمت مقابل اما سیتی در حالی برای دومین بار طی سه سال اخیر به فینال راه پیدا کرده است که امسال بخت اصلی قهرمانی محسوب می‌شود و رؤیای کسب سه‌گانه در سر دارد.

طبق گزارش سایت کالچومرکاتو، با وجود آنکه منچسترسیتی در فینال استانبول به‌عنوان تیم میزبان شناخته می‌شود و طبق قوانین می‌تواند از پیراهن اول خود استفاده کند، اینتر هم طی رایزنی‌هایی که با یوفا داشته درخواست کرده است که به این تیم اجازه داده شود پیراهن اصلی‌اش را به تن کند. با توجه به عدم شباهت پیراهن دو تیم، احتمال اینکه یوفا با درخواست نماینده ایتالیا موافقت کند، وجود دارد اما در صورتی که درخواست تیم تحت هدایت سیمونه اینزاگی از سوی نهاد حاکم بر فوتبال اروپا رد شود، این تیم با پیراهن سوم خود که زرد رنگ است و در این فصل هم چند باری از آن استفاده کرده، به میدان خواهد رفت.

فینال لیگ قهرمانان اروپا روز بیستم خرداد در ورزشگاه آتاتورک استانبول ترکیه برگزار خواهد شد.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.