مهاجم نروژی تیم فوتبال منچسترسیتی از گل مورد علاقه‌اش در فصل جاری سخن گفت.

مهاجم نروژی تیم فوتبال منچسترسیتی از گل مورد علاقه‌اش در فصل جاری سخن گفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارلینگ هالند که در اولین فصل حضورش در منچسترسیتی فوق‌العاده ظاهر شد و با به ثمر رساندن ۳۶ گل در رقابت‌های فصل جاری لیگ یرتر انگلیس نقش بسزایی در قهرمانی زودهنگام شاگردان پپ گواردیولا در این مسابقات داشت، شب گذشته (پنجشنبه) در مراسمی در شهر لندن جایزه فوتبالیست سال لیگ برتر انگلیس را از انجمن فوتبال‌نویسان انگلیس (FWA) دریافت کرد.

هالند که با کسب ۸۲ درصد آرا این عنوان را به خود اختصاص داد، پس از کسب این جایزه گفت: هنوز دو فینال دیگر (جام حذفی انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا) باقی مانده و با وجود اینکه به قهرمانی در لیگ برتر رسیدیم، باید روی این دو فینال متمرکز بمانیم تا بتوانیم به چیزهایی که می‌توانیم دست پیدا کنیم. برای رسیدن به این اهداف هم تمام تلاشم را خواهم کرد و امیدوارم بتوانیم در هر دو فینال به پیروزی برسیم. این خوب است که در فینال لیگ قهرمانان اروپا در تقابل با اینتر بخت اول پیروزی هستیم، چون این بدین معناست که ما تیمی باکیفیت هستیم. ما باید به سبک خودمان به دروازه اینتر حمله کنیم، بازی مدنظر خودمان را به نمایش بگذاریم و در نهایت ببینیم که چه تیمی به پیروزی می‌رسد.

وی همچنین درباره جذب این جایزه اظهار داشت: این لحظه خاصی برای من است و حس خوبی دارم. انتظار انجام کارهای خوبی در فصل اول حضورم در منچسترسیتی را داشتم اما خودم هم انتظار چنین عملکردی را نداشتم. من دوست ندارم روی آینده یا گذشته تمرکز کنم و دوست دارم در حال زندگی کنم. همان‌طور که پپ گواردیولا می‌گوید ما باید بازی به بازی پیش برویم و این همان کاری بود که ما این فصل انجام دادیم.

مهاجم نروژی منچسترسیتی همچنین درباره گل مورد علاقه‌اش با پیراهن منچسترسیتی خاطرنشان کرد: گلی قیچی برگردانم به ساوتهمپتون (گل دقیقه ۶۸ ارلینگ در برتری ۳ بر صفر من‌سیتی مقابل ساوتهمپتون) گل خاصی بود چون معلق نگه داشتن چنین بدنی در هوا برای زدن چنین ضربه‌ای آسان نیست.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.