مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، نباید دشمن فرضی برای خودمان درست کنیم و به تصمیم فدراسیون و کمیته داوران برای انتخاب داور فینال جام حذفی احترام بگذاریم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، نباید دشمن فرضی برای خودمان درست کنیم و به تصمیم فدراسیون و کمیته داوران برای انتخاب داور فینال جام حذفی احترام بگذاریم. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، افشین پیروانی پس از پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل هوادار در نیمه نهایی جام حذفی گفت: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم. همیشه بعد از قهرمانی، تیم یک مقدار انگیزه‌اش را از دست می‌دهد، ولی امروز دیدیم که کل مجموعه پرسپولیس باانگیزه بود و مقابل تیم خوب هوادار بازی کردیم. در نهایت بردیم و به فینال رفتیم. برای ما همه بازی‌ها مهم هستند و ان‌شاءالله با تمام قدرت می‌رویم که قهرمان شویم و دَبِل کنیم.

وی در واکنش به این موضوع که بعد از بازی با هوادار با عوامل این تیم خوش و بش کرد، موضوعی که کمتر در بازی‌ها پیش آمده است، اظهار داشت: ما خدا را شکر با همه خوش و بش می‌کنیم و همه را دوستان و عزیزان خودمان می‌دانیم. شاید در بازی رقابت داشته باشیم، ولی من به شخصه مخلص همه هستم. من به‌عنوان مدیر تیم پرسپولیس تلاشم را می‌کنم که تیمم سربلند بیرون بیاید. هر تشنی هم اگر در بازی باشد، ولی در آخر بازی با همه دوست و رفیق هستیم.

پیروانی درباره تونل زدن تیم هوادار در شرایطی که خیلی از تیم‌ها در هفته‌های گذشته حاشیه‌های زیادی برای پرسپولیس به وجود آوردند، تصریح کرد: ما از باشگاه هوادار تشکر می‌کنیم، آنها ثابت کردند که فوتبال هم می‌تواند روح جوانمردی داشته باشد. من به‌عنوان مدیر تیم پرسپولیس از تصمیم‌گیرنده این کار و باشگاه، بازیکنان و مربیان هوادار ممنون هستم. آنها انصافاً کار قشنگی کردند و امیدوارم این اتفاق باعث شود که تنش‌ها در زمین کم شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که تیمش برای دومین بار در فینال جام حذفی با استقلال بازی می‌کند، خاطرنشان کرد: من تجربه بازی با استرالیا را دارم. در جام جهانی هم بازی کردم، ولی بهترین اتفاق ورزشی من آن لحظه است که به استقلال گل زدم (فینال جام حذفی سال ۷۸) و در همان بازی هم گونه‌ام شکست. قهرمانی در فینال حذفی و دربی لذت خوبی دارد و امیدواریم دوباره این اتفاق بیفتد.

وی درباره اینکه استقلالی‌ها گفتند که برای دربی فینال یا داور خارجی بیاورند یا فغانی انتخاب شود، گفت: در همین بازی با نساجی بود که دو تا پنالتی برای این تیم نگرفتند. دشمن فرضی برای خودمان درست نکنیم. تصمیم‌گیرنده ما نیستیم و هر کسی داور باشد احترام می‌گذاریم. استقلالی‌ها همانطور که مدعی هستند در طول فصل از داوری ضرر کردند، منفعت هم بردند. ما باید به تصمیم فدراسیون و کمیته داوران احترام بگذاریم و هر کسی بیاید مجبور هستیم، قبول کنیم.

پیروانی در پاسخ به این سؤال که «دلیل تعویق سینا اسدبیگی چه بود؟»، یادآور شد: بحث کارت این بازیکن بود که قدیمی بود. ما بعد از آن کارت جدیدش را ارائه کردیم و مشکل حل شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.