سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از کسب عنوان قهرمانی جام حذفی ایتالیا، از وضعیت این روزهای شاگردانش ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از کسب عنوان قهرمانی جام حذفی ایتالیا، از وضعیت این روزهای شاگردانش ابراز رضایت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اینتر دومین جامش در فصل جاری را با فتح رقابت‌های جام حذفی ایتالیا کسب کرد. شاگردان فیلیپو اینزاگی که در میانه فصل سوپرجام ایتالیا را برده بودند، شب گذشته (چهارشنبه) با کسب پیروزی ۲ بر یک برابر فیورنتینا در فینال کوپا ایتالیا، از عنوانی که فصل گذشته کسب کرده بودند دفاع کردند. این هفتمین فینال متوالی کوپا ایتالیا بود که اینزاگی به‌عنوان سرمربی در آن حضور پیدا می‌کرد.

او که سال گذشته هم با اینتر و در فصل ۱۹-۲۰۱۸ با لاتزیو قهرمان جام حذفی ایتالیا شده بود، پس از کسب سومین قهرمانی‌اش در این تورنمنت به شبکه مدیاست گفت: خوشحالم چون ما جامی را که می‌خواستیم، بردیم تا ثابت کنیم فصل گذشته هم شایستگی بردنش را داشته بودیم. فیورنتینا تیم باکیفیتی است و در این بازی هم برای ما دردسرهای فراوانی ایجاد کرد.

اینتر در حالی بازی را برد که در دقیقه ۳ دروازه‌اش باز شده بود. لائوتارو مارتینس اما با به ثمر رساندن گل‌های یکصدم و صدویکم خود برای اینتر، ورق را به سود نراتزوری برگرداند.

اینزاگی افزود: ما بازی را بد شروع کردیم و رویکرد غلطی داشتیم که از ما بعید بود، اما بازیکنان‌مان به خوبی به بازی برگشتند و جبران کردند.

اینتر که تا حد زیادی از کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هم آسوده خاطر شده است، حالا تمرکزش را روی کسب آمادگی برای حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا و رویارویی با منچسترسیتی خواهد گذاشت. سرمربی نراتزوری در این خصوص هم اظهار داشت: دو بازی دیگر در سری A و بعد از آنهم سفر به استانبول را در پیش داریم و می‌خواهیم با ادامه دادن به روندی که داریم، فصل خوب‌مان را کامل کنیم.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.