رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات ساپینتو گفت: تیمی که بازی رو در رو را به ما باخته نمی‌تواند درباره شایستگی ما برای قهرمانی صحبت کند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات ساپینتو گفت: تیمی که بازی رو در رو را به ما باخته نمی‌تواند درباره شایستگی ما برای قهرمانی صحبت کند. حسین شهریاری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و رقابت جذاب در بین مدعیان تا روز آخر اظهار داشت: این رقابت طبیعی بود، چون تیم‌های رقیب هم خوب پیش آمدند. اینکه در شرایط سخت و رقابت زیاد قهرمان شدیم، خوب است. این خودش یک امتیاز است که سختی‌ها و مشکلات را تجربه کنیم و قهرمان شویم. تیم‌های دیگر هم زحمت کشیدند و رقابت تنگاتنگی بود و خیلی خوب تا روز آخر ادامه دادند.

« این رقابت نزدیک باعث شد تا دیگر مدعیان قهرمانی پرسپولیس را زیر سوال ببرند، به طور مثال ساپینتو در نشست خبری خود گفته است که این حق را دارد تا به تیمی که شایسته قهرمانی نبود تبریک نگوید». وی در واکنش به طرح این موضوع تصریح کرد: اعضای تیمی که بازی رو در رو را به ما باخته نمی‌توانند اظهار نظر اینچنینی داشته باشند. به نظرم این حرف حرفه‌ای نیست. تمام باشگاه‌ها و مربیان دنیا برد و باخت را تجربه می‌کنند اما بعد از بازی به حریف تبریک می‌گویند. این نشان‌ دهنده عدم حرفه‌‌ای‌گری مربی است و فکر نمی‌کنم حرف جالبی باشد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه چقدر امیدوار است این تیم در جام حذفی نیز قهرمان شود، تصریح کرد: به امید خدا تیم و کادر فنی خیلی خوبی داریم و ان‌شاءالله بتوانیم در جام حذفی هم قهرمان شویم.

شهریاری درباره زمان مجمع پیش‌رو باشگاه پرسپولیس و صحبت‌هایی که در مورد تغییرات در هیئت مدیره مطرح می‌شود، گفت: تصمیم‌گیرنده وزارت ورزش است. اگر قرار باشد هیئت مدیره را تغییر بدهد، تصمیم‌گیرنده است. پرسپولیس و استقلال تیم‌هایی هستند که مالکیت‌شان در اختیار وزارت ورزش است.

وی افزود: اظهرمن‌الشمس است که وقتی تیمی قهرمان می‌شود و در مجامع می‌گویند عملکرد خوبی داشته یعنی کارش خوب بوده است. اگر وزارت ورزش ترکیب هیئت مدیره را تغییر دهد، اشکالی ندارد اما اگر کسی از بیرون بخواهد تغییر ایجاد کند، یک مقدار عجیب است!

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «او به‌ عنوان رئیس هیئت مدیره باید تاریخ جدید مجمع را تعیین کند و آیا این اتفاق رخ داده است یا خیر؟» گفت: رئیس مجمع، وزارت ورزش است. اگر وزارتخانه بگوید، این اتفاق رخ می‌دهد اما تا الان چیزی نگفته‌اند. رسمی و کتبی هم چیزی تا الآن به اعلام نشده است.

Euro Football Fantasy with Prizes
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )