سرمربی بارسلونا در آستانه بازی با رایو وایکانو در رقابت‌های لالیگای اسپانیا درباره وضعیت تیمش سخن گفت.

سرمربی بارسلونا در آستانه بازی با رایو وایکانو در رقابت‌های لالیگای اسپانیا درباره وضعیت تیمش سخن گفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژاوی هرناندس که تیم تحت‌هدایتش فردا شب (چهارشنبه) در هفته سی‌‌ویکم مسابقات لالیگای اسپانیا میهمان رایو وایکانو هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: فردا بازی خیلی پیچیده‌ای در انتظارمان است. رایو وایکانو تیم خیلی متحدی است. آنها می‌توانند ما را به دردسر بیندازند و تیم سرسختی هستند.

وی همچنین با اشاره به حاشیه امنیت ۱۱ امتیازی تیمش در صدر جدول رده‌بندی لالیگا اظهار داشت: هنوز ۲۴ امتیاز دیگر برای بازی کردن باقی مانده است و ما با ۱۱ امتیاز برتری نسبت به رئال مادرید صدرنشین هستیم. این فاصله امتیازی قابل‌توجهی است اما مهم نیست و هر پیروزی یک قدم ما را به قهرمانی در لالیگا نزدیکتر می‌کند.

سرمربی بارسلونا نصریح کرد: من به رکوردها فکر نمی‌کنم و تنها به قهرمانی در لالیگا می‌اندیشم. باید به یاد داشته باشیم که فصل قبل در چه جایگاهی بودیم. ما همان تیمی نیستیم که سه‌گانه را کسب کرد.

ژاوی همچنین در رابطه با اظهارنظر روز گذشته کارلو آنچلوتی که پیش از بازی با جیرونا گفته بود، اختلاف موجود میان رئال مادرید و بارسلونا واقعی نیست، خاطرنشان کرد: حق با آنچلوتی است، واقعاً حق با اوست و من این اظهارات او را به نشانه تمجید در نظر می‌گیرم.

وی در ادامه در پاسخ به پرسشی در مورد احتمال کمک خاویر تباس رئیس سازمان لالیگا به بارسلونا برای بازگرداندن لیونل مسی به نوکمپ با سختگیری کمتر گفت: این پرسشی است که باید از رئیس لالیگا بپرسید. قوانین خاصی وجود دارد که همه باید از آنها پیروی کنند.

سرمربی بارسا همچنین درباره اینکه آیا سرخی بوسکتس و جوردی آلبا در خصوص ملاقات‌شان با لیونل مسی و صرف شام با یکدیگر در شهر بارسلونا چیزی به او گفته‌اند یا خیر، با خنده اظهار داشت: من تنها با آنها دسر خوردم! آنها چیزی به من نگفتند.

ژاوی ۴۳ ساله در بخشی از صحبت‌هایش به تمجید از دوازه‌بان آلمانی‌اش پرداخت که یکی از عوامل اصلی صدرنشینی بارسا در فصل جاری لالیگا است، خاطرنشان کرد: تِراِشتگن بهترین دروازه‌بان حال حاضر دنیاست.

وی همچنین خبر داد عثمان دمبله و کریستنسن برای بازی بعدی این تیم که مقابل رئال بتیس خواهد بود، به شرایط بازی می‌رسند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.