شمس آذر قزوین فاصله خود با صعود به لیگ برتر را به کمترین حد ممکن رساند.

شمس آذر قزوین فاصله خود با صعود به لیگ برتر را به کمترین حد ممکن رساند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفت دیدار از هفته بیست‌وهفتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور امشب (چهارشنبه) برگزار شد که نتایج بازی‌های این هفته به‌شرح زیر است:

آرمان گهر سیرجان صفر ـ دریا کاسپین بابل صفر

چادرملوی اردکان صفر ـ سایپا صفر

خوشه طلایی ساوه ۲ ـ پارس جنوبی جم صفر گل‌ها: محمد سرافراز (۶) و عرفان بادی (۵۹)

خلیج فارس ماهشهر صفر ـ فجر سپاسی شیراز ۴ گل‌ها: محسن سیفی (۲۳)، حسین مهربان (۷۳)، احمدرضا دهداری (۸۰) و رضا مستعلی‌پور (۸۶)

شمس آذر قزوین ۲ ـ خیبر خرم‌آباد یک گل‌ها: حسین فاضلی (۶۹) و پوریا سرآبادانی (۸۵) برای شمس آذر و مهرداد قنبری (۵۶ ـ پنالتی) برای خیبر

چوکای تالش صفر ـ مس شهربابک یک گل: میلاد حسن‌پور (۴۷)

استقلال خوزستان ۲ ـ ون پارس اصفهان صفر گل‌ها: عظیم گوک (۷۹) و رضا نبی‌زاده (۴+۹۰)

شمس آذر قزوین با برتری در این دیدار حساس، امتیازات خود را به عدد ۵۵ رساند و با ۱۱ امتیاز اختلاف نسبت به استقلال خوزستان، در صدر جدول ماندنی شد. شاگردان سعید دقیقی با کسب ۹ امتیاز دیگر، صعود خود را به لیگ برتر قطعی خواهند کرد.

استقلال خوزستان با غلبه بر ون پارس، با ۴۴ امتیاز در رتبه دوم جدول ایستاد و فجر سپاسی با ۴۲ امتیاز، به رده سوم جدول صعود کرد. سایپا و خیبر نیز به‌ترتیب با ۴۲ و ۴۱ امتیاز، رتبه‌های چهارم و پنجم جدول را به خود اختصاص داده‌اند. پارس جنوبی جم نیز دومین شکست خود را با سرمربیگری امید روانخواه تجربه کرد و در رده نهم روزگار می‌گذراند.

چوکای تالش با ۱۷ امتیاز قعرنشین ماند. تیم‌های شهرداری آستارا و خلیج فارس ماهشهر نیز با ۲۴ و ۲۰ امتیاز، در جایگاه‌های پانزدهم و شانزدهم قرار گرفته‌اند.

در آخرین بازی این هفته، استقلال ملاثانی فردا مقابل شهرداری همدان صف‌آرایی می‌کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.