سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان به شکست شاگردانش مقابل بلژیک واکنش نشان داد.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان به شکست شاگردانش مقابل بلژیک واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هانسی فلیک در پی شکست ۳ بر ۲ شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش مقابل بلژیک در دیداری دوستانه در ورزشگاه راین انرژی (ورزشگاه خانگی اف‌سی کلن) که اولین شکست مانشافت مقابل شیاطین سرخ از سال ۱۹۵۴ بود، گفت: ما بیش از حد محتاط و منفعل بودیم و نتوانستیم بلژیک را تحت فشار قرار دهیم و آنها نیز نهایت استفاده را از این موضوع بردند.

وی افزود: اشتیاقی که از خود نشان دادیم ما را به جریان بازی بازگرداند، اما برای به دست آوردن نتیجه مدنظرمان کافی نبود. بعد از گذشت نیم ساعت از زمان بازی، عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشتیم و شروع به اعمال فشار بر روی حریف کردیم. می‌توانستید ببینید که بلژیک در آن زمان اشتباهات بیشتری مرتکب مشد. برای ما مهم است که هنگام فشار دادن روی زمان‌بندی هم کار کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان همچنین درباره وضعیت هافبک بایرنی تیمش که به دلیل مصدومیت در دقیقه ۳۲ زمین بازی را ترک کرد، اظهار داشت: هنوز تشخیص دقیقی از مصدومیت گورتسکا نداریم، اما او روحیه خوبی دارد. من فکر می‌کنم لئون بتواند روز شنبه در درکلاسکیر (تقابل بایرن و دورتموند در بوندس‌لیگا) به میدان برود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.