سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال آتالانتا گزینه اصلی جانشینی دیه‌گو سیمئونه در اتلتیکومادرید است.

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال آتالانتا گزینه اصلی جانشینی دیه‌گو سیمئونه در اتلتیکومادرید است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس گزارش‌های منتشرشده باشگاه اتلتیکومادرید قصد دارد تابستان پیش‌رو به همکاری ۱۰ ساله‌اش با دیه‌گو سیمئونه پایان دهد و جان‌ پی‌یرو گاسپرینی اصلی‌ترین گزینه جانشینی این سرمربی آرژانتینی در این تیم اسپانیایی است. بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «توتو اسپورت»؛ مدیران باشگاه اتلتیکومادرید به طور جدی به فکر پایان دادن به همکاری طولانی‌ مدتش با سیمئونه در پایان فصل جاری است و به جذب گاسپرینی فکر می‌کند. مشاوران انریکه سرزو رئیس باشگاه اتلتیکومادرید، این مربی ایتالیایی را به او برای جانشینی دیه‌گو سیمئونه پیشنهاد داده‌اند.

این مربی ۶۵ ساله ایتالیایی به خاطر تأثیر فوق‌العاده‌اش بر تیم آتالانتا مورد تحسین بسیاری از کارشناسان قرار گرفته است. گاسپرینی موفق شد آتالانتا را برای اولین بار در تاریخ خود به رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برساند و این تیم را تبدیل به یکی از قدرت‌های اصلی سری A کرد و تیمش در سال‌های اخیر در رده‌های بالا جدول رده‌بندی این رقابت‌ها بوده است.

سیمئونه ۵۴ ساله از سال ۲۰۱۱ هدایت اتلتیکومادرید را برعهده دارد و تاکنون این تیم را به عناوینی همچون دو قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و دو قهرمانی در لیگ اروپا رسانده، این در حالی است که با روخی‌بلانکو دو بار تا فینال لیگ قهرمانان اروپا هم پیشروی کرده است.

قرارداد فعلی این سرمربی آرژانتینی با اتلتیکو تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۴ اعتبار دارد، اما شایعاتی در خصوص آینده حرفه‌ای او مطرح است.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.