شب دوم از دور نخست بازی‌‌های مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۴ با پیروزی قاطع تیم ملی فرانسه برابر هلند و باخت خانگی سنگین سوئد به پایان رسید.

شب دوم از دور نخست بازی‌‌های مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۴ با پیروزی قاطع تیم ملی فرانسه برابر هلند و باخت خانگی سنگین سوئد به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های دور نخست مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۴ و در دومین شب از این رقابت‌ها، جمعه شب چندین بازی در گروه‌های مختلف برگزار شد که در مهمترین آنها از گروه B تیم ملی فرانسه، در خانه با نتیجه ۴ بر صفر تیم ملی هلند را از پیش رو برداشت و کار خود را با یک برد قاطع آغاز کرد. آنتوان گریزمان (۲)، دایو اوپامکانو (۸) و کیلیان امباپه (۲۱ و ۸۸) گل‌های قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ را در این بازی به ثمر رساندند. این در حالی بود که ممفیس دپای در دقیقه ششم وقت‌های تلف شده نیمه دوم پنالتی هلندی‌ها را به هدر داد.

دیگر بازی مهم جمعه شب، نبرد خانگی سوئد با بلژیک در شب بازگشت زلاتان ابراهیموویچ ۴۱ ساله به جمع زردپوشان اسکاندیناوی پس از یک سال غیبت بود که با شکست ۳ بر صفر تیم میزبان برابر بلژیکی‌ها خاتمه یافت. هر سه گل بلژیک را روملو لوکاکو در دقایق ۳۵، ۴۹ و ۸۳ به ثمر رساند تا دومنیکو تدسکو سرمربی جدید بلژیکی‌ها شروعی به یادماندنی را در این تیم تجربه کند.

نتایج کامل بازی‌های شب دوم دور نخست مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۴ به شرح زیر است:

گروه B

فرانسه ۴ - هلند صفر آنتوان گریزمان (۲)، دایو اوپامکانو (۸) و کیلیان امباپه (۲۱ و ۸۸)

جبل‌الطارق صفر - یونان ۳

گروه E

جمهوری چک ۳ - لهستان یک گل‌ها: کریسی (یک)، سوانکارا (۳) و کوچتا (۶۴) برای جمهوری چک و شیمانسکی (۸۷) برای لهستان

مولداوی یک - جزایر فارو یک

گروه F

اتریش ۴ - آذربایجان یک گل‌ها: سابیتزر (۲۸ و ۵۰)، گرگوریتش (۲۹) و بائوم‌گارتنر (۶۹) برای اتریش و محمودُف (۶۴) برای آذربایجان

سوئد صفر - بلژیک ۳ گل‌ها: روملو لوکاکو (۳۵، ۴۹ و ۸۳)

گروه G

بلغارستان صفر - مونته‌نگرو یک گل: کرستوویچ (۷۰)

صربستان ۲ - لیتوانی صفر گل‌ها: دوشان تادیچ (۱۶) و دوشان ولاهوویچ (۵۳)

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.