شبکه تلویزیونی دارنده حق پخش بازی‌های سری A، رده‌بندی بازی‌های دارای بیشترین بیننده را منتشر کرد.

شبکه تلویزیونی دارنده حق پخش بازی‌های سری A، رده‌بندی بازی‌های دارای بیشترین بیننده را منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، طبق آمار منتشر شده توسط شبکه DAZN به عنوان دارنده حق پخش بازی‌های سری A ایتالیا، مسابقات تیم فوتبال یوونتوس در صدر جدول پربیننده‌ترین بازی‌های کالچو قرار دارد.

مطابق آمار DAZN، از ابتدای فصل تا کنون، ۳۵ میلیون نفر از طریق این شبکه تلویزیونی دیدارهای یوونتوس را تماشا کرده‌اند یعنی به طور میانگین یک میلیون و ۲۹۶ هزار و ۲۸۸ بیننده برای هر مسابقه.

پس از یوونتوس، مسابقات تیم میلان بیشترین بیننده تلویزیونی را داشته که این رقم ۲۹ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۵۳۲ نفر، به طور میانگین یک میلیون و ۸۱ هزار و ۴۲۷ نفر برای هر بازی بوده است.

رده سوم در اختیار اینتر است که هر یک از بازی‌هایش، به طور متوسط ۹۹۵ هزار و ۸۹ بیننده تلویزیونی داشته است. پس از اینتر تیم رم با ۹۳۳ هزار و ۳۸۹ بازدید کننده برای هر دیدار در جایگاه چهارم قرار دارد.

در این رده‌بندی، ناپولی صدرنشین جدول سری A که قهرمانی‌اش در این فصل را همین حالا می‌توان قطعی دانست، با میانگین ۹۳۲ هزار و ۴۰۵ بیننده در هر دیدار پنجم است. لاتزیو، آتالانتا، فیورنتینا، تورینو و سامپدوریا نیز به ترتیب در جایگاه‌های پنجم تا دهم محبوب‌ترین تیم‌ها برای تماشای مسابقات‌شان از طریق تلویزیون قرار دارند. در انتهای جدول هم به ترتیب امپولی، هلاس ورونا و اسپتزیا کم بیننده‌ترین را داشته‌اند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.