پس از آنکه تیته نیمکت سلسائو را ترک کرد، هنوز جانشین او مشخص نشده و گمانه زنی‌ها درباره اینکه چه کسی بالاخره هدایت تیم ملی برزیل را بر عهده می‌گیرد، ادامه دارند. در حال حاضر رامون منزس به صورت موقت هدایت این تیم را بر عهده دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ از جمله نام‌هایی که به تیم ملی برزیل مرتبط شدند، پپ گواردیولا و کارلو آنجلوتی هستند. موضوعی که درباره آن از ادرسون مورائس در کنفرانس خبری اخیر تیم ملی برزیل پیش از بازی دوستانه مقابل مراکش، سوال کرده‌اند. به نقل از رلوو، این دروازه بان برزیلی درباره اخبار و گمانه زنی‌های مربوط به آنجلوتی و تیم ملی کشورش، گفت:

من با کاسمیرو، وینیسیوس و میلیتائو صحبت کرده‌ام. احتمال آمدن آنجلوتی خیلی زیاد است. این حقیقت دارد. بنابراین تلاش می‌کنیم رئال مادرید را حذف کنیم تا او هر چه سریع‌تر به برزیل بیاید. (لبخند می‌زند) آنچه که درباره آنجلوتی به من گفتند، او یک مربی استثنایی است. همه بازیکنان (رئال مادرید) عاشقش هستند. او مردی است که دوران بسیار موفقیت آمیزی داشته، فقط به کارنامه‌اش نگاه کنید. در آینده‌ای نزدیک می‌بینیم که آیا او اینجا با خواهد بود یا خیر.

گفتنی است رئال مادرید و منچسترسیتی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف چلسی و بایرن مونیخ بروند و در صورت حذف این دو تیم، در مرحله نیمه نهایی مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت. پپ گواردیولا نیز که یکی دیگر از نام‌های مطرح شده در پیرامون نیمکت تیم ملی برزیل است، به تازگی قرارداد خود با منچسترسیتی را تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرده است. ادرسون در این‌باره گفت:

من در این‌باره نظرم را به او گفتم و شوخی هم کردم اما گفت هیچ شانسی برای این وجود ندارد. او به تازگی قراردادش را برای دو فصل دیگر تمدید کرده و گفت که انتخاب دیگری ندارد.

ادرسون در آخر امیدوار است که هرچه زودتر تکلیف نیمکت تیم ملی برزیل، مشخص شود. او در این‌باره گفت:

امیدوارم زودتر مشخص شود. شایعات زیادی به وجود آمده‌اند، مربی برزیلی است یا خارجی؟ ما نیز در حال حاضر مضطرب هستیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.