ستاره نروژی تیم فوتبال منچسترسیتی آسیب دیده و نمی‌تواند تیم ملی کشورش را در بازی پیش رو همراهی کند.

ستاره نروژی تیم فوتبال منچسترسیتی آسیب دیده و نمی‌تواند تیم ملی کشورش را در بازی پیش رو همراهی کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارلینگ هالند شانس همراهی تیم ملی نروژ را در بازی برابر اسپانیا در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۴ از دست داد. این اتفاق به دلیل مصدومیت ستاره خط حمله باشگاه منچسترسیتی از ناحیه کشاله ران رخ داده است؛ البته به نظر نمی‌رسد که مصدومیت ستاره سابق دورتموند جدی باشد و این تصمیم بیشتر به منظور جلوگیری از تشدید آسیب‌دیدگی او اتخاذ شده است.

پپ گواردیولا سرمربی سیتی در هر دو بازی اخیر این تیم، به ترتیب برابر لایپزیگ در لیگ قهرمانان اروپا و پس از آن در جام حذفی انگلیس در اواسط نیمه دوم هالند را تعویض کرد و به او اجازه نداد که تا پایان مسابقه در زمین بماند.

در نتیجه مصدومیت هالند، فدراسیون فوتبال نروژ با انتشار بیانیه‌ای رسمی از تصمیم کادر فنی این تیم برای معاف کردن ستاره سیتی از ادامه حضور در اردو و خروج این بازیکن از جمع ملی‌پوشان خبر داد.

تیم‌های ملی اسپانیا و نروژ شنبه هفته آینده از ساعت ۲۰:۴۵ به وقت تهران در گروه A مقدماتی یورو ۲۰۲۴ در شهر مالاگای اسپانیا برابر یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد که این اولین بازی ماتادورها با هدایت سرمربی جدیدشان لوئیس دلافوئنته است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.