اساسنامه هیات‌های فوتبال استانی به تصویب هیات رییسه فدراسیون فوتبال رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پیرو تلاش کمیته امور استان‌ها جهت استانداردسازی ساختار تشکیلاتی هیأت‌های استانی و نظر به پیشنهادات هیأت فوتبال استان‌های سراسر کشور، تدوین اساسنامه جدید در دستور کار کمیته امور استان‌ها قرار گرفت که در نهایت با برگزاری نشست روز گذشته هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال، این اساسنامه جهت ابلاغ و اجرا به تصویب رسید.

طهمورث حیدری رئیس کمیته امور استان‌های فدراسیون فوتبال در این باره گفت: این اساسنامه با توجه به پیشنهادات رؤسای هیأت‌ها و اعضای مجمع فدراسیون جمع بندی شده است و پس از آن در کمیته امور استان‌ها به مدت یک سال و در قالب برگزاری شش جلسه با حضور آقایان براتی، ششگلانی، بیک وردی، طاهری، جعفرزاده و خانم علیپور و با هماهنگی و نظرات مثبت نصیرزاده سرپرست کمیته تدوین و تطبیق مقررات مورد بررسی قرار گرفت و در نشست روز گذشته هیأت رئیسه فدراسیون نیز اصلاحات جزئی دیگری روی آن انجام شد.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال افزود: این اساسنامه منطبق با اساسنامه مورد تصویب فیفا و متناسب با شرایط هیأت‌های استانی است. کمیته امور استان‌ها بالغ بر ۶٠ ساعت بررسی و هم‌اندیشی داشته تا کوچک‌ترین مسائل نیز مورد بازبینی دقیق قرار بگیرد. اساسنامه هیأت‌های استانی از روز گذشته، ٢٨ اسفند ١۴٠١ به اجرا درآمده است و جا دارد از همه رؤسای هیأت‌های سراسر کشور و البته اعضای کمیته امور استان‌ها و اعضای هیأت رئیسه که اهتمام ویژه ای در جهت استانداردسازی و تصویب اساسنامه داشتند تشکر ویژه‌ای داشته باشم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.