صدرنشین بلامنازع جدول رده‌بندی رقابت‌های سری A ایتالیا با کسب یک پیروزی پرگل برابر تورینو، یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک‌تر شد.

صدرنشین بلامنازع جدول رده‌بندی رقابت‌های سری A ایتالیا با کسب یک پیروزی پرگل برابر تورینو، یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک‌تر شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته بیست‌و‌هفتم سری A ایتالیا، عصر امروز (یکشنبه) از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران، تیم فوتبال ناپولی یکه‌تاز کورس قهرمانی رقابت‌ها میزبان خود تورینو را با نتیجه ۴ بر صفر در هم کوبید و بیست‌و‌سومین پیروزی‌اش در این فصل را جشن گرفت.

ویکتور اوسیمهن در دقایق ۹ و ۵۱، خویچا کوارتسخلیا در دقیقه ۳۵ از روی نقطه پنالتی و تانگوی اندومبله در دقیقه ۶۸ گل‌های تیم تحت هدایت لوچانو اسپالتی را به ثمر رساندند. اوسیهمن که صدرنشین جدول رده‌بندی برترین گلزنان فصل نیز هست، با دبلش در این بازی ۲۱ گله شد و فاصله خود را با نفر دوم (لائوتارو مارتینس از اینتر) افزایش داد و آن را به ۷ گل رساند.

ناپولی با این نتیجه ۷۱ امتیازی شد و فاصله خود را با اینتر رده دومی که امشب از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در دربی ایتالیا میزبان یوونتوس است، به ۲۱ امتیاز افزایش داد.

در بازی همزمان نیز فیورنتینا در فلورانس با نتیجه یک بر صفر بر میهمان خود تیم لچه غلبه کرد.

امشب به جز دربی ایتالیا، دربی دلاکاپیتاله هم میان پایتخت‌نشین رم و لاتزیو برگزار می‌شود که این بازی از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.