سرمربی تیم ملی فوتبال کنیا از لو رفتن خبرهای تیمش در رسانه‌ها قبل از دیدار با ایران انتقاد کرد و گفت که جلوی درز اخبار را با پیدا کردن جاسوس می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی فوتبال ایران و کنیا روز هشتم فروردین در ورزشگاه آزادی و در دیداری تدارکاتی به مصاف هم خواهند رفت.

«انگین فیرات» سرمربی تیم ملی کنیا امروز در یک نشست خبری قبل از این بازی حاضر شد و به سئوالات خبرنگاران این کشور پاسخ داد.

او در بخشی از این نشست خبری از درز اطلاعات و اخبار تیم کنیا به رسانه‌ها انتقاد و تاکید کرد که منبع خبری در تیمش را پیدا خواهد کرد!

فیرات گفت: قبل از آنکه بازی با تیم ملی ایران نهایی بشود، این خبر در رسانه‌ها منتشر شد. تبریک می گویم. شما -خبرنگاران- کارتان را خوب انجام دادید.

سرمربی کنیا تاکید کرد: از طرف خودم تلاش می‌کنم تا جلوی این کار را بگیرم اما وقتی با تیم مالی بازی داشتیم، سه ساعت قبل از شروع مسابقه لیست ما بیرون آمد.

فیرات در ادامه انتقاداتش از خبرنگاران و رسانه‌های کنیا گفت: آیا این روزنامه نگاری است یا اینکه به کشورتان آسیب زده‌اید؟ من این را در تیمم جمع می‌کنم. کسی که اخبار را بیرون می‌دهد پیدا می‌کنم و به این مسئله پایان می‌دهم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.