مدیران باشگاه یوونتوس نسبت به تمدید قرارداد هافبک آرژانتینی خود تردید دارند.

مدیران باشگاه یوونتوس نسبت به تمدید قرارداد هافبک آرژانتینی خود تردید دارند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس که تابستان اخیر آنخل دی‌ماریا را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت گرفت، در حال بررسی شرایط است که آیا قرارداد جدیدی به این هافبک آرژانتینی پیشنهاد دهد یا خیر. هافبک پیشین تیم‌های رئال مادرید، منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن تابستان گذشته قراردادی یکساله با یووه امضا کرد که به واسطه آن دستمزد سالیانه ۷.۵ میلیون یورو دریافت می‌کند و بند پاداش‌هایی هم در قرارداد او وجود دارد.

دی‌ماریای ۳۴ ساله اما این فصل نتوانسته هواداران یوونتوس را تحت‌تأثیر عملکرد خود قرار دهد، هرچند مصدومیت‌های او هم در این بین بی‌تأثیر نبوده است. او پس از پایان مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که با آرژانتین به قهرمانی رسید، دو گل برای بانوی پیر به ثمر رسانده و یک پاس‌گل هم ساخته است.

بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت»؛ مدیران باشگاه یوونتوس نسبت به تمدید قرارداد آنخل دی‌ماریا تردید دارند. یوونتوس به دلیل تخلفات مالی زیر ذره‌بین نهادهای قضایی ایتالیا است و تا به اینجای کار با کسر ۱۵ امتیازی مواجه شده که همین باعث شده تا این تیم به رده‌های پایین جدول رده‌بندی سری A سقوط کند.

با این شرایط اگر یوونتوس نتواند سهمیه حضور در بازی‌های اروپایی را کسب کند، احتمال جدایی بازیکنانی از این تیم وجود دارد و درآمدهای این باشگاه نیز کاهش پیدا خواهد کرد. با این شرایط ارائه پیشنهادی مشابه پیشنهاد سال گذشته به دی‌ماریا نیز دشوار خواهد بود.

این هافبک آرژانتینی این فصل در ۱۶ بازی برای بیانکونری به میدان رفته و آمار ۳ گل‌زده و ۵ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.