سرمربی تیم فوتبال شمس‌آذر قزوین گفت: از حالا هرگز صعود به لیگ برتر را قطعی نمی‌دانیم و هر بازی برای‌ ما حکم فینال را دارد.

سرمربی تیم فوتبال شمس‌آذر قزوین گفت: از حالا هرگز صعود به لیگ برتر را قطعی نمی‌دانیم و هر بازی برای‌ ما حکم فینال را دارد. سعید دقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عملکرد فوق‌العاده تیمش در رقابت‌های لیگ دسته اول و اختلاف ۱۰ امتیازی با تیم دوم جدول گفت: فصل قبل که هدایت تیم را بر عهده گرفتم، شمس‌آذر بدترین شرایط را داشت ولی از همان زمان هدف‌گذاری ما شروع شد و در حالیکه تیم در رده هفدهم قرار داشت در پایان فصل در رده نهم قرار گرفتیم. از همان زمان به هر بازی به عنوان یک فینال نگاه می‌کردم و همین نگاه در فصل جاری هم وجود دارد و خوشبختانه تا به امروز نتایج خوبی گرفتیم. از این موضوع هم خوشحالیم که در هر بازی دنبال انجام فوتبال زیبا هستیم و تعداد گل‌هایی که زدیم کیفیت فنی تیم ما را نشان می‌دهد.

وی در ارتباط با اینکه به نظر می‌رسد صعود آنها به لیگ برتر قطعی شده است، تاکید کرد: از حالا هرگز صعود به لیگ برتر را قطعی نمی‌دانیم و هر بازی برای‌ ما حکم فینال را دارد. ما از حالا دنبال حساب و کتاب و شمردن امتیازها نیستیم و باید این روند را ادامه داده و تا آخرین بازی برای رسیدن به هدف‌مان بجنگیم.

دقیقی در قسمت دیگری از حرف‌هایش خاطرنشان کرد: تیم ما از لحاظ هزینه حتی در بین هفت تیم اول لیگ هم قرار ندارد و قرارداد بازیکنان و کادر فنی با خیلی از تیم‌ها قابل قیاس نیست. در این مدت خیلی از بازیکنان را حتی از لیگ دسته دوم انتخاب کردم و حالا همه آنها ستاره شده‌اند و بهترین عملکرد را از خودشان نشان داده‌اند. ما تیمی کم هزینه و بی ادعا هستیم و همه می‌دانند که فوتبال در قزوین زمینه قوی ندارد اما تلاش کردیم تا بتوانیم تیم را به جایگاهی خوب برسانیم.

وی در خصوص خداحافظی کارلوس کی‌روش از تیم ملی و بحث انتخاب سرمربی جدید تصریح کرد: ما در جام جهانی غیر از بازی با ولز دیگر عملکرد خوبی نداشتیم و در این سال‌ها در خیلی از بازی‌ها فوتبال باکیفیتی بازی نکردیم. ما باید دنبال یک مربی با انگیزه باشیم که حمله کردن را هم برای تیم ملی بسازد. ساختن دفاع چندان سخت نیست ولی تیم ملی ما باید تهاجمی فوتبال بازی کند و باید دنبال یک مربی باشیم که سبک بازی تیم ملی را تغییر داده و یک تغییر نسل هم ایجاد کند.

دقیقی افزود: آوردن مربی خارجی کارنامه‌دار خارجی که برای موفقیت انگیزه داشته باشد خوب است ولی با توجه به شرایط اقتصادی در ایران و مشکلات فدراسیون، در این شرایط انتخاب گزینه ایرانی عاقلانه‌تر است. ما می‌توانیم به مربیان ایرانی هم اعتماد کنیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.