در قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا، دو رقیب دیرینه فوتبال باشگاهی این کشور برابر یکدیگر قرار گرفتند.

در قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا، دو رقیب دیرینه فوتبال باشگاهی این کشور برابر یکدیگر قرار گرفتند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا امروز (دوشنبه) برگزار شد که بر اساس آن تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا در یک سمت قرعه با هم روبرو شدند و تیم‌های اتلتیک بیلبائو و اوساسونا سمت دیگر قرعه را تشکیل دادند.

بازی‌های مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود و طبق اعلام خبرگزاری رسمی اسپانیا؛ بازی‌های دور رفت روز یک مارس (۱۰ اسفند) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و بازی‌های دور برگشت هم ۵ آوریل (۱۶ فروردین) در ورزشگاه نوکمپ برگزار خواهند شد، البته با توجه به حضور رئال مادرید و بارسلونا در رقابت‌های اروپایی احتمال تغییر زمان این بازی‌ها وجود دارد. در این بین دو تیم در چارچوب بازی برگشت لالیگا نیز روز ۲۸ اسفند در ورزشگاه نوکمپ مقابل هم قرار خواهند گرفت و بدین ترتیب در ۳۵ روز شاهد سه ال‌کلاسیکو خواهیم بود.

رئال مادرید و بارسلونا در حالی دو ال‌کلاسیکو را در مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری برگزار می‌‌کنند که تا در این فصل دو ال‌کلاسیکوی دیگر یکی در لالیگا و دیگری در فینال سوپرجام اسپانیا را برگزار کرده‌اند که اولین به سود رئال مادرید و دومی به سود بارسلونا تمام شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.