مدافع پرتغالی تیم فوتبال منچسترسیتی در نیمه دوم فصل جاری با پیراهن بایرن مونیخ بازی خواهد کرد.

مدافع پرتغالی تیم فوتبال منچسترسیتی در نیمه دوم فصل جاری با پیراهن بایرن مونیخ بازی خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوائو کانسلو که این فصل خیلی فرصت بازی زیرنظر پپ گواردیولا در منچسترسیتی را پیدا نکرده، در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد. بر اساس گزارش نشریه انگلیسی «اتلتیک»؛ بایرن مونیخ در آستانه به خدمت گرفتن قرضی این دفاع راست پرتغالی از منچسترسیتی است. بر این اساس؛ در قرارداد طرفین ممکن است بند خرید نیز گنجانده شود.

شبکه تلویزیونی «اسکای» آلمان هم خبر داد؛ کانسلوی ۲۸ ساله در راه مونیخ است و قرار است امروز در تست‌های پزشکی بایرن شرکت کند و در ادامه قرارداد قرضی‌اش تا پایان فصل جاری را با این باشگاه بوندس‌لیگایی امضا کند.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا هم خبر داد؛ توافقات شخصی بین کانسلو و بایرن مونیخ حاصل شده و منچسترسیتی هم مجوز جدایی این بازیکن به طور قرضی را صادر کرده است.

مدافع پیشین تیم‌های اینتر و یوونتوس که گفته می‌شود با پپ گواردیولا دچار اختلاف شده، این فصل در ۲۶ بازی (۱۸۶۶ دقیقه از ۲۳۴۰ دقیقه ممکن) برای من‌سیتی به میدان رفته و آمار ۲ گل‌زده و ۵ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.