سرمربی تیم فوتبال ناپولی ضمن تمجید از عملکرد مهاجم نیجریه‌ای‌اش مقابل جالوروسی، فاش کرد که چه هدیه‌ای به سرمربی رُم داده است.

سرمربی تیم فوتبال ناپولی ضمن تمجید از عملکرد مهاجم نیجریه‌ای‌اش مقابل جالوروسی، فاش کرد که چه هدیه‌ای به سرمربی رُم داده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی که تیم تحت هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته بیستم سری A ایتالیا موفق شد رُم را در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد و به پیشتازی خود در این رقابت‌ها ادامه داد، پس از این دیدار در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» اظهار داشت: اگر ثابت کنید که مصمم به کسب پیروزی هستید، از کادر فنی گرفته تا آخرین نفر روی نیمکت، در چنین بازی‌هایی پیروز می‌شوید.

وی افزود: این بازی‌ها پیچیده است، اما کسانی که به‌عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شدند ثابت کردند که از روی نیمکت هم در جریان بازی بودند. این یک ویژگی اساسی تیم ماست، چون در این فصل طولانی با این همه فشار، اگر تمامی بازیکنان‌تان چنین شور و شوقی نداشته باشند، کسب چنین نتایجی مسیر نخواهد شد.

سرمربی ناپولی در ادامه در تمجید از مهاجم نیجریه‌ای‌اش که در این بازی گل اول تیمش را به زیبایی و در شرایط سختی به ثمر رساند، تصریح کرد: ما در این دیدار به اندازه معمول جسارت و کیفیت لازم در حرکت دادن توپ را نداشتیم، بنابراین این به رُم برای تحت فشار قرار دادن ما کمک کرد. ما همچنین سرویس مناسبی به اوسیمهن ندادیم، اما او فضای لازم برای خود را پیدا کرد.

اسپالتی تصریح کرد: همه چیز در آن گل اوسیمهن وجود داشت، کیفیت فنی، شخصیت برای کنترل توپ بین دو مدافع و سپس آن موشکی که به تور اصابت کرد (اشاره به شوت سرکش این مهاجم نیجریه‌ای). ویکتور قدرت بدنی دارد، چالش‌پذیر است و برای کمک به تیم در کارهای دفاعی به عقب برمی‌گردد. او همچنین روی ضربات هوایی خوب است. اوسیمهن یک بسته کامل از یک مهاجم است.

وی در پایان درباره اینکه چه چیزی به مورینیو بابت تولد ۶۰ سالگی‌اش هدیه داد، خاطرنشان کرد: من به ژوزه یک پولچینلا (معروف‌ترین شخصیت نمایش عروسکی در ناپل) هدیه دادم. من به هر مربی که برای بازی با ما به اینجا می‌آیند، یک عروسک پولچینلا هدیه می‌دهم.

ناپولی با این برد ۵۳ امتیازی شد و حالا با ۱۳ امتیاز اختلاف نسبت به اینتر، صدرنشین سری A ایتالیاست.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.