سرمربی پرتغالی تیم فوتبال رم و مدیر ورزشی باشگاه رم درباره آینده هافبک ایتالیایی این تیم تصمیم خود را گرفته‌اند.

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال رم و مدیر ورزشی باشگاه رم درباره آینده هافبک ایتالیایی این تیم تصمیم خود را گرفته‌اند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو سرمربی رم و تیاگو پینتو مدیرورزشی باشگاه رم عملاً تأیید کردند که نیکولو زانیولو دیگر هرگز برای رم بازی نخواهد کرد، حتی اگر در مدت محدود باقیمانده تا بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تیمی جدید پیدا نکند.

زانیولو از دو هفته پیش که حاضر نشد رم را در سفر به خانه اسپتزیا همراهی کند و پس از تمرینات روز قبل از بازی مستیقم به خانه برگشت، از چشم مورینیو افتاده و در بازی بعدی جالوروسی حضور نداشته است.

در همین راستا، تیاگو پینتو در حاشیه بازی شب گذشته (یکشنبه) رم مقابل ناپولی که آن را ۲ بر یک باخت، با اعلام اینکه زانیولو تا الان تنها یک پیشنهاد از بورنموث انگلیس داشته و آن را رد کرده است، گفت: همه در جریان اتفاقاتی که افتاده است، نیستند. نیکولو از باشگاه خواسته است که برود. ما و مدیربرنامه‌هایش تمام تلاش‌مان را کردیم تا راه‌حلی پیدا کنیم. این راه‌حل حالا پیدا شده اما نیکولو ممکن است خیلی از آن راضی نباشد. همه طرفین اکنون در شرایط سختی قرار دارند، چون او رسماً تقاضای خروج از تیم را داشته است، اما با توجه به معیارهای قانون بازی جوانمردانه مالی یوفا، ما نمی‌توانیم به همین راحتی نه گفتن زانیولو را بپذیریم و یک جایگزین برای او جذب کنیم. ۴۸ ساعت دیگر تا پایان بازار نقل‌وانتقالات باقی است و باید دید چه می‌شود، اما شرایط موجود حقیقتاً برای همه طرفین سخت است.

ژوزه مورینیو هم گفته‌های پینتو را تأیید کرد و در پاسخ به سؤالی درباره مصدومیت تامی آبراهام، گفت: اول از همه باید بگویم که من نمی‌دانم که آیا او دچار مصدومیت شده یا اثر خستگی است. من بازیکنانی مانند او را می‌خواهم، کسانی که می‌خواهند برای رم بازی کنند، حتی با درد و خستگی. با این حال زمانی که یک نفر از شرایط خانواده‌اش راضی نیست، باید برود و دنبال راه‌حلی دیگر باشد. خانواده برای آنهایی است که آن را بخواهند.

طبق گزارش شبکه DAZN باشگاه میلان بار دیگر سعی خواهد کرد زانیولو را با پیشنهاد قراردادی قرضی با بند خرید از رم بگیرد، پیشنهادی که رمی‌ها تا الان یک بار آن را رد کرده‌اند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.