سرمربی تیم فوتبال استقلال بر این اعتقاد است که برخی از هواداران این تیم آنطور که باید و شاید به سعید مهری ارزش ندادند و منصف نبودند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال بر این اعتقاد است که برخی از هواداران این تیم آنطور که باید و شاید به سعید مهری ارزش ندادند و منصف نبودند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ریکاردو ساپینتو پس از برتری ۴ بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل ملوان بندر انزلی در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: ابتدا می‌خواهم این برد بزرگ را به تیمم که خوب بود و همینطور هواداران تقدیم کنم. خوشحالم هواداران بازگشتند و امیدوارم تعدادشان در بازی‌های بعدی بیشتر شود، چون انگیزه خوبی به بازیکنان می‌دهند.

وی با بیان اینکه هواداران ۹۰ دقیقه تیم‌شان را تشویق کردند، افزود: مهمترین قسمت بازی تشویق هواداران بود و این برد را به آنها تبریک می‌گویم، همینطور به کسانی که از منازل‌شان بازی را تماشا می‌کردند. آمدن تماشاگران به ورزشگاه محدودیت داشت و خیلی‌ها در ورزشگاه نبودند. قضاوت داوران هم در چند صحنه خوب نبود و داور باید به بازیکن ملوان به خاطر خطا روی ارسلان مطهری کارت قرمز می‌داد. به بازیکنانم گفتم عصبی نشوید و باید با تمرکز بازی کنید و همانطور که دیدید موقعیت ایجاد کردند و گل زدند و از بازی لذت بردند. بازیکنانم لایق این پیروزی بودند. تیم ما در لیگ و حتی جام حذفی نتایجی که لایقش بود، نگرفت. به تیم خودم افتخار می‌کنم و از گرفتن سه امتیاز این بازی خوشحالم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال راجع به اینکه چقدر می‌تواند به هواداران امید قهرمانی بدهد، گفت: ما خوب و سخت کار می‌کنیم. در تمامی بازی‌ها می‌توانستیم برنده شویم، ولی به نظرم تا الان ۱۱ امتیاز به دلیل قضاوت اشتباه داوری از ما گرفته شد، وگرنه در صدر جدول بودیم. ما نشان داده‌ایم تیم خوبی داریم. وقتی کسی ما را بکُشد، نمی‌توانیم به تنهایی پیروز شویم! در دیدار قبلی لایق باخت نبودیم و جنگیدیم. به این باور رسیده‌ایم که می‌توانیم بهتر شویم و تا آخر نیز می‌جنگیم.

ساپینتو درباره عملکرد زوج خط دفاعی استقلال، رافائل داسیلوا و روزبه چشمی در دیدار با ملوان خاطر نشان کرد: محمدحسین مرادمند مصدوم و عارف غلامی نیز در حال بازگشت است. امیدوارم این دو بازیکن سریع برگردند، چون به آنها نیاز دارم. همه این شانس را خواهند داشت که بازی کنند. تا الان فکر کنم تنها سینا (سعیدی‌فر) بازی نکرده است و در نظر دارم دقایقی به او بازی دهم. دوست دارم ۲۷ بازیکنم را داشته باشم، چون وقتی همه بازیکنان را داشته باشید انتخاب راحت‌تر است. از طرفی باید خودمان را ترمیم و اصلاح کنیم. روزبه چشمی در خط دفاعی می‌تواند بازی کند و امروز نشان داد به خوبی توانایی بازی در این پست را دارد.

وی در مورد وضعیت سجاد شهباززاده یادآور شد: همه را نمی‌توانیم تعویض کنیم. برخی بازی‌ها سجاد تعویض می‌شود، برخی دیدارها نیز آرمان رمضانی. هر بازی مشخصات و شرایط خودش را دارد. در برخی بازی‌ها، پیمان بابایی بازی می‌کند و در برخی دیدارها سجاد و آرمان. سعی می‌کنم بهترین بازی را از بازیکنانم بگیرم و در عین حال نمی‌توانم همه را بازی بدهم. از همه بازیکنان راضی و خوشحال هستم، چون حرفه‌ای هستند و با ذهنیت پیروزی وارد زمین می‌شوند. باید با این نتایج ادامه دهیم و جلو برویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره نمایش خوب سعید مهری در این دیدار تصریح کرد: شاهد بازی خوبی از مهری بودیم. او قبلاً زیاد بازی نکرده بود و شانس زیادی نداشت. شاید برخی از هواداران آنطور که باید و شاید به او ارزش ندادند و منصف نبودند. البته منظورمان برخی افراد است ولی برای من بازیکن خوبی است. من مربی هستم و مسئولیت هر کاری برعهده خودم است. الان هم خودم تصمیم گرفتم چه کسی بازی کند و چه کسی نکند. اگر بازیکنان اینطور ادامه دهند همیشه بازی خواهند کرد. در پست این بازیکن انتخاب‌های زیادی و در واقع هافبک‌های خوبی دارم، مثل مهدی‌پور، حامدی‌فر و زواری. متأسفانه برخی مواقع یک نفر از بین آنها بازی می‌کند، اگر چه سعی کردم همیشه به شاگردانم انگیزه بدهم.

ساپینتو راجع به مصدومیت محمد محبی در دیدار امروز گفت: او چند هفته است که مشکلی درد کمر دارد. ماه آخری که گذشت برای ما سخت بود. زمین چمن (محل تمرین تیم استقلال) مشکل دارد و مصدوم‌های زیادی داشتیم. سعی کردیم این مشکل را حل کنیم و حل نیز خواهیم کرد. مهدی‌پور تا هفته آینده به شرایط صد درصد می‌رسد. شاید مرادمند به دیدار هفته بعد نرسد و دو هفته دیگر برسد. سید حسین حسینی نیز مشکلی در پای خود دارد و سعی می‌کنیم هفته آینده سریعاً برگردد. گام به گام تیم را جمع می‌کنیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.