مدافع تیم فوتبال استقلال گفت، در حال حاضر آماده است و هر زمان کادر فنی صلاح بداند بازی خواهد کرد.

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت، در حال حاضر آماده است و هر زمان کادر فنی صلاح بداند بازی خواهد کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ابوالفضل جلالی پس از پیروزی پرگل استقلال مقابل ملوان بندر انزلی اظهار داشت: بعد از اینکه در بازی قبل نتیجه را از دست دادیم، خیلی خوب ریکاوری کردیم و امروز بازی خیلی خوبی انجام دادیم. این پیروزی را به هواداران‌مان تبریک می‌گویم.

وی درباره این موضوع که بعد از جام جهانی‌ خیلی‌ها انتظار داشتند که در ترکیب ثابت استقلال قرار بگیرد، گفت: بعد از جام جهانی من یک مصدومیت کوچک داشتم که جا دارد از پزشکان تیم تشکر کنم. آنها در این یک ماه زحمت زیادی برای من کشیدند. شرایطم الان خیلی خوب است و هر موقع کادر فنی صلاح بداند من در خدمت تیم هستم.

مدافع تیم فوتبال استقلال درباره حضور دوباره تماشاگران و اینکه گرانی بلیت‌ها باعث شد که هوادار کمی به ورزشگاه بیاید، خاطر نشان کرد: من وظیفه‌ام این است که بازی کنم و گرانی بلیت‌ها برعهده من نیست. از حضور هواداران تشکر می‌کنم که حمایت کردند. حضور آنها صد درصد در برد ما نقش دارد.

جلالی در واکنش به اینکه بعد از شکست استقلال مقابل سپاهان هواداران از قهرمانی آبی‌ها ناامید شدند، عنوان کرد: بازی برد و باخت دارد و یک بازی را می‌بازید و بازی بعد را می‌برید. خدا را شکر نکته مهم اینجاست که بعد از باخت مقابل سپاهان با تمام تمرکز به بازی با ملوان فکر کردیم و نکته مهم تیم ما همین است.

وی در پاسخ به این سؤال که هفته آینده در ترکیب اصلی استقلال بازی می‌کند یا خیر، تصریح کرد: من آماده هستم و این به نظر کادر فنی تیم برمی‌گردد. قطعاً هر موقع صلاح بدانند بازی می‌کنم، چه یک دقیقه و چه ۹۰ دقیقه.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.