مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک از شکایت این باشگاه نسبت به قضاوت داور دیدار مقابل تیم هوادار خبر داد.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک از شکایت این باشگاه نسبت به قضاوت داور دیدار مقابل تیم هوادار خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه باشگاه آلومینیوم اراک، حمیدرضا امیدوار ضمن اعتراض به داور دیدار این تیم مقابل هوادار عنوان کرد: متاسفانه پس از اشتباه فاحش داوری در دیدار آلومینیوم و فولاد خوزستان که تمام کارشناسان داوری تاکید به اشتباه تیم داوری در صحنه گل فولاد داشتند، در بازی ما و تیم هوادار هم دوباره یک اشتباه عجیب اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: کادر فنی ما زحمت زیادی برای دیدار مقابل هوادار کشید و همانطور هم که دیدید تیم ما کاملا شایسته سه امتیاز این مسابقه بود، اما تصمیم اشتباه داور و کمک دوم وی کاری کرد تا خطای بیرون از محوطه برای هوادار را پنالتی بگیرند و با همین تصمیم، دروازه ما باز شود و روند بازی کاملا تغییر کند.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم یادآور شد: باشگاه، سرمربی و مربیان ما از ابتدای فصل همواره به داوران احترام گذاشته‌اند و حتی پس از اشتباهی که در دیدار مقابل فولاد اتفاق افتاد، هیچ‌گونه اعتراض و شکایتی انجام ندادند، اما آنقدر اشتباه در مسابقه برابر هوادار فاحش بود که مجبور شدیم تصمیم دیگری برخلاف آنچه رویه باشگاه بود، در نظر بگیریم.

امیدوار تاکید کرد: باشگاه آلومینیوم اراک با مستندات کامل، اعتراض و شکایت خود را نسبت به قضاوت تیم داوری در دیدار مقابل هوادار به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال انجام داد و نسبت به اعلام پنالتی اشتباه، عدم تکرار پنالتی تیم هوادار و اخراج ناعادلانه آقای رحمتی معترض شد.

وی تصریح کرد: متاسفانه شاهد هستیم کمیته داوران فدراسیون فوتبال از برخی تیم‌ها عذرخواهی می‌کنند، اما در حالی که دو هفته پیاپی اشتباه داوری علیه آلومینیوم اتفاق افتاد، این کار را انجام ندادند. البته اینکه عذرخواهی صورت می‌گیرد، کار بسیار شایسته‌ای است ولی انتظار می‌رود برای همه تیم‌ها این کار انجام شود.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم تصریح کرد: خواهشمندیم اگر حقی از باشگاه آلومینیوم تضییع شده که همینطور هم بوده، سه امتیاز و جایگاه ما را برگردانید چراکه با امتیازهای همین دو دیدار با فولاد و هوادار، رتبه تیم ما دو الی سه پله بالا می‌رفت.

امیدوار تاکید کرد: امیدواریم در هفته‌های آینده داوری‌ها در عملکرد تیم‌ها تاثیرگذار نباشند و زحماتی که باشگاه، مربیان و بازیکنان می‌کشند، با سوت اشتباه از بین نرود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.