سرمربی تیم فوتبال اینتر به شکست تیمش مقابل امپولی در رقابت‌های سری A ایتالیا واکنش نشان داد.

سرمربی تیم فوتبال اینتر به شکست تیمش مقابل امپولی در رقابت‌های سری A ایتالیا واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیمونه اینزاگی که شاگردانش شب گذشته (دوشنبه) در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌‌های سری A ایتالیا و در خانه خود با نتیجه یک بر صفر مغلوب امپولی شدند، پس از این دیدار در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپوت ایتالیا» گفت: می‌دانستیم که این بازی سختی‌های خود را خواهد داشت. این شکست به طبع روند پیشرفت ما را کُند می‌کند. این بهترین شب ما نبود اما با ۱۰ نقره شدن ما در پی اخراج میلان اشکرینیار در دقیقه ۴۰، کار برای‌مان دشوارتر شد. در نیمه دوم فرم بازی‌مان شکل بهتری به خود گرفت و روی ضدحملات خطرناک بودیم. ما موقعیت‌هایی برای به ثمر رساندن گل تساوی داشتیم اما آنها را به هدر دادیم، چون خیلی عجولانه عمل کردیم.

وی همچنین درباره وضعیت مدافع ۲۷ ساله‌اش که با وجود قطعی بودن جدایی‌اش از جمع نراتزوری در این بازی بازوبند کاپیتانی را به بازویش بسته بود، اظهار داشت: من هنوز خطاهایی که منجر به اخراج اشکرینیار شد را ندیده‌ام. هرگز پیش از این دادن دو کارت زرد در ۳۵ دقیقه ابتدایی بازی به یکی از بازیکنان تیم میزبان را ندیده بودم. اشکرینیار به بهترین شکل تمرین می‌کند و آرام است. می‌دانم که مذاکرات برای تمدید قرارداد در حال حاضر متوقف شده اما باشگاه روی او و سایر بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام است، کار می‌کند.

سرمربی ایتالیایی اینتر که تیمش حتی پیش از اخراج اشکرینیار چندان بر بازی تسلط نداشت و امپولی موقعیت‌های بهتری داشت، در مواجهه با این پرسش که «به نظر می‌رسید تیم‌تان هنوز در حال و هوای قهرمانی‌ اخیرتان در سوپرکاپ ایتالیا بود. آیا این‌طور نبود؟»، خاطرنشان کرد: جشن‌های ما بابت قهرمانی در سوپرکاپ بسیار محدود بود. ما سریع به خانه برگشتیم، چون می‌دانستیم که امپولی برای ما مشکلاتی ایجاد خواهد کرد. ما بهترین شروع را در این دیدار نداشتیم اما اگر ۱۰ نفره نمی‌شدیم، اوضاع می‌توانست فرق کند. ما همچنین هنگام برخورد توپ‌مان به تیر افقی دروازه امپولی دیدیم که شانس با اینتر یار نبود.

اینزاگی ۴۶ ساله که تیمش با این شکست در رده سوم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا باقی ماند و اختلافش با ناپولی صدرنشین ۱۳ امتیازی شد، در خصوص شانس تیمش برای قهرمانی در این رقابت‌ها اظهار داشت: نیم‌فصل اول را با ۳۷ امتیاز و پشیمانی فراوان به پایان می‌رسانیم. درست است که ۱۳ امتیاز اختلاف زیادی است. واضح است که ناپولی در حال حاضر خود را از بقیه جدا کرده و ما باید با بقیه رقبا برای ماندن در رده‌های بالای جدول مبارزه کنیم.

اینتر که در جدول رده‌بندی سری A ایتالیا با ۳۷ امتیاز پس از ناپولی ۵۰ امتیازی و میلان ۳۸ امتیازی (یک بازی کمتر انجام داده) در رده سوم ایستاده، در بازی بعدی خود در تاریخ ۸ بهمن ماه باید در خانه کرمونزه به میدان برود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.