تکلیف رقابت هلند و آرژانتین در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ در وقت‌های اضافه یا ضربات پنالتی مشخص خواهد شد.

تکلیف رقابت هلند و آرژانتین در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ در وقت‌های اضافه یا ضربات پنالتی مشخص خواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ساعت ۲۲:۳۰ جمعه شب با دیدار تیم‌های ملی هلند و آرژانتین، در ورزشگاه لوسیل پیگیری شد که این بازی در ۹۰ دقیقه به تساوی ۲ - ۲ انجامید و کار به وقت‌های اضافه کشیده شد.

آلبی‌سلسته در دقیقه ۳۵ روی پاس گل زیبای لیونل مسی، با ضربه ناهوئل مولینا به گل رسید و نیمه نخست را با پیروزی پشت سر گذاشت. در نیمه دوم نیز آرژانتینی‌ها تیم برتر زمین بودند و در دقیقه ۷۳، با گلزنی مسی از روی نقطه پنالتی توانستند اختلاف را دو برابر کنند.

لاله‌های نارنجی در دقایق پایانی حملات دامنه‌دار و خطرناکی روی دروازه آرژانتین ایجاد کردند که توسط ووت وگهورست در دقیقه ۸۳ به گل رسیدند. این پایان کار نبود و هلند در دقیقه ۱۱+۹۰ روی یک حرکت تیمی در ضربه‌ای ایستگاهی، توسط وگهورست به گل دوم دست یافت تا بازی در وقت اضافه دنبال شود.

متئو لاهوز داور این مسابقه، جورین تیمبر، ووت وگهورست، ممفیس دپای، استیون برخویس و فیرجیل فن‌دایک از هلند و لیونل مسی، نیکلاس اوتامندی، مارکوس آکونیا، کریستین رومرو، لیساندرو مارتینس و لئاندرو پاردس را با کارت زرد جریمه کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.