نیمار که پیش‌تر صحبتی مبنی بر غیبت خود در جام جهانی ۲۰۲۶ مطرح کرده بود، پس از حذف برزیل از مسابقات ۲۰۲۲ به این مسئله پاسخ داد.

نیمار که پیش‌تر صحبتی مبنی بر غیبت خود در جام جهانی ۲۰۲۶ مطرح کرده بود، پس از حذف برزیل از مسابقات ۲۰۲۲ به این مسئله پاسخ داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی برزیل جمعه شب با شکست ۴ بر ۲ مقابل کرواسی در ضربات پنالتی دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی ۲۰۲۲ قطر، وداع زودهنگامی با این مسابقات داشت.

نیمار جونیور با گلزنی در این دیدار، همراه با پله به برترین گلزن تاریخ تیم ملی برزیل تبدیل شد. وی پیش از جام بیست‌ودوم احتمال داده بود که در قطر برای آخرین بار در مهمترین رویداد فوتبال جهان بازی کند و همین موضوع، نگرانی فوتبالدوستان برزیلی را به دنبال داشت. نیمار گفته بود: من این دوره را آخرین جام جهانی خودم می‌بینم، چون نمی‌دانم تا سال ۲۰۲۶ توانایی ذهنی فوتبال بازی کردن را داشته باشم یا خیر.

وی بعد از شکست سلسائو مقابل کرواسی، با پرسش خبرنگاران درباره همین موضوع مواجه شد. ستاره شماره ۱۰ برزیل در این باره گفت: اکنون نمی‌توانم فکر کنم. اگر بخواهم بگویم این دوره آخرین جام جهانی من بوده است، عجله کرده‌ام. هیچ چیزی را در این باره تضمین نمی‌کنم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.