جام جهانی قطر - نایب‌ رئیس پیشین فیفا به اظهارات جانی اینفانتینو مبنی بر برگزاری بهترین مرحله گروهی جام جهانی تاریخ در قطر واکنش طعنه‌آمیزی نشان داد.

جام جهانی قطر - نایب‌ رئیس پیشین فیفا به اظهارات جانی اینفانتینو مبنی بر برگزاری بهترین مرحله گروهی جام جهانی تاریخ در قطر واکنش طعنه‌آمیزی نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت Metaratings روسیه، ویچیسلاو کولوسکوف در واکنش به اظهارات رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) مبنی بر برگزاری بهترین مرحله گروهی تاریخ جام‌های جهانی در قطر گفت: اینفانتینو چهار سال بعد درباره آمریکا هم خواهد گفت بهتر از این جام جهانی در تاریخ وجود نداشته است.

نایب رئیس فیفا در سال‌های ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۷ میلادی افزود: اینفانتینو نظر خود را درباره اینکه روسیه بهترین جام جهانی تاریخ را برگزار کرد، تغییر نداده است. این در یک واقع یک تاکتیک است. در پایان همین جام جهانی می‌گوید قطر بهتر از روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ بود. سپس چهار سال دیگر دوباره همین حرف را درباره آمریکا، کانادا و مکزیک می‌زند.

کولوسکوف در خاتمه اظهار داشت: رئیس فیفا این حرف‌ها را می‌زند تا تأکید کند قطر انتظارهایش را برآورده کرده است. با این حال جام جهانی در روسیه نه تنها از سوی رئیس فیفا بلکه از طرف شورای فدراسیون جهانی فوتبال نیز به‌عنوان بهترین در تاریخ معرفی شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.