رقابت‌های فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز (جمعه) با برگزاری دو دیدار از مرحله یک‌چهارم نهایی پیگیری می‌شود.

رقابت‌های فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز (جمعه) با برگزاری دو دیدار از مرحله یک‌چهارم نهایی پیگیری می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از دو روز تعطیلی، رقابت‌های فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز (جمعه) با برگزاری دو دیدار از مرحله یک‌چهارم نهایی پیگیری خواهد شد؛ جایی که تیم‌های مدعی عنوان قهرمانی به میدان می‌روند.

در نخستین بازی امروز برزیل که کارشناسان از آن به عنوان مدعی اول قهرمانی نام می‌برند، در ورزشگاه اجوکیشن سیتی شهر دوحه به مصاف کرواسی، نایب قهرمان دوره قبل می‌رود.

سلسائو در مرحله یک‌هشتم نهایی با زدن ۴ گل به کره جنوبی در همان نیمه اول، برای سایر حریفان خط و نشان کشید، اما تیته و شاگردانش نباید کرواسی را دست‌کم بگیرند؛ چون با تیمی بازی دارند که هنوز شکستی را در جام بیست و دوم تجربه نکرده است.

این بازی از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز می‌شود و قضاوت آن بر عهده مایکل اولیور از انگلیس است.

در دومین بازی امروز هلند و آرژانتین از ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه لوسیل مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد. هر دو تیم در این دوره عملکرد قابل قبولی ارائه کرده‌اند و خداحافظی آنها باعث افسوس علاقه‌مندان به فوتبال می‌شود.

هلند با اتکا به ستارگان جوانش از جمله گاکپو، دی‌یونگ، ممفیس و ... راهی میدان می‌شود و باید مقابل تیمی قرار بگیرد که همه توپ‌ها در آن به یک نفر ختم می‌شود؛ لیونل مسی. ستاره کهنه‌کار آلبی‌سلسته که آخرین حضورش در جام جهانی را پشت سر می‌گذارد، تنها هدفش کسب عنوان قهرمانی است و البته باید در این مرحله از سد محکمی به نام هلند عبور کند.

این بازی با قضاوت آنتونیو متئو لاهوز از اسپانیا برگزار خواهد شد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.