ستاره تیم فوتبال چلسی برای اولین بار پس از اتفاق غیرمنتظره‌ای که او را در بحبوحه جام جهانی قطر مجبور کرد به خانه برگردد، صحبت کرد.

ستاره تیم فوتبال چلسی برای اولین بار پس از اتفاق غیرمنتظره‌ای که او را در بحبوحه جام جهانی قطر مجبور کرد به خانه برگردد، صحبت کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، رحیم استرلینگ که به دلیل حمله سارقان مسلح به منزلش در لندن، در آستانه بازی تیم ملی انگلیس برابر سنگال در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی مجبور شد اردوی سه‌شیر را ترک کند و به خانه برگردد، اعلام کرد که فعلاً برنامه‌ای برای بازگشت به اردوی سه‌شیر ندارد.

طی سرقتی که توسط یک باند مسلح صورت گرفت، مجموعه از ساعت‌های مچی و جواهرات گران قیمت بازیکن چلسی و همسر وی به ارزش ۳۰۰ هزار پوند ربوده شد و او چهارمین بازیکن تیم فوتبال چلسی است که در ماه‌‌های اخیر به این سرنوشت دچار شده‌اند. طبق گزارش پلیس همسر استرلینگ ۲۴ ساعت پیش از بازی انگلیس برابر سنگال از این موضوع مطلع شده است است و در پی این اتفاق استرلینگ ۲۷ ساله تصمیم گرفت به لندن برگردد. انگلیسی‌ها امیدوار بودند که بال سابق منچسترسیتی برای بازی مرحله یک چهارم نهایی مقابل فرانسه به قطر برگردد اما خود او زمان مشخصی را برای بازگشتش اعلام نکرد.

یک منبع نزدیک به استرلینگ به نقل از او به نشریه سان گفت: رحیم به ما گفت "به هیچ وجه امکان ندارد که من جایی بروم تا زمانی که صد درصد مطمئن شوم که خانواده‌ام از امنیت کامل برخوردار شده‌اند". او بسیار محتاط ومحافظه‌کار است و به همین دلیل هم خانواده‌اش را به یک محل خاص انتقال داده بود که به طور مرتب توسط چند نگهبان مراقبت می‌شود. با این وجود باز هم خانه‌اش مورد دستبرد واقع شد که این به روحیه خودش و همسرش ضربه زده است. آنها تازه به لندن برگشته‌اند و می‌خواهند احساس امنیت کنند.

زمان حمله سارقان به منزل استرلینگ، همسر و سه فرزند او در قطر حضور داشتند و بعد از این اتفاق همه آنها به انگلیس برگشتند. روز گذشته نیز ستاره چلسی با کاراگاهان پلیس منطقه سوری گفت‌و‌گویی انجام داد تا جزئیات بیشتری درباره حادثه رخ داده ارائه کند. ظاهراً استرلینگ در نظر دارد در پایان تحقیقات پلیس، تجهیزات امنیتی منزلش را تقویت و یک نگهبان ۲۴ ساعته برای مراقبت از منزلش استخدام کند.

بازی بعدی تیم ملی انگلیس شنبه هفته آینده از ساعت ۲۲:۳۰ مقابل فرانسه برگزار خواهد شد و در صورت غلبه بر مدافع عنوان قهرمانی مسابقات خواهد توانست دستاوردش در دوره قبلی جام جهانی را تکرار کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.