مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس در بازی های تدارکاتی نیز همچون دیدارهای رسمی گلزنی را فراموش کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال باعث برگزاری بازی‌های تدارکاتی بین باشگاه‌ها شده است.

پرسپولیس که قبل از تعطیلی بازی‌ها با کسب ۱۴ امتیاز از ۶ دیدار در صدر جدول حضور دارد به مصاف گل گهر سیرجان رفت که این دیدار با یک گل به سود سرخپوشان پایتخت همراه بود.

غیبت بازیکنان ملی پوش و عدم حضور مصدومان این تیم نظیر امید عالیشاه و سعید صادقی باعث شد تا نفراتی همچون احمد گوهری، فرشاد فرجی، محمد عمری، مهدی عبدی و کمال کامیابی نیا فرصت بازی پیدا کنند.

محمد عمری هافبک جوان پرسپولیس که در بازی‌های لیگ برتر نیز نشان داد می‌تواند برای این تیم مثمر ثمر باشد تک گل پرسپولیس را به ثمر رساند. بازیکن جوان پرسپولیس که یحیی گل محمدی نیز علاقه به شیوه بازی او دارد گل تیمش را به ثمر رساند تا اینگونه پاسخ اعتماد کادر فنی سرخپوشان را بدهد.

گلزنی هافبک پرسپولیس در حالی رقم خورد که عبدی به عنوان مهاجم هدف در ترکیب حضور داشت اما نتوانست برای پرسپولیس گلزنی کند تا بهترین گلزن این تیم در فصل گذشته همچنان در حسرت گلزنی برای تیمش باشد.

عبدی در حالی ضعیف‌ترین هفته‌های خود را پشت سر می‌گذارد که یورگن لوکادیا مهاجم خارجی این تیم خیلی زود در ترکیب جا افتاده و توانسته است چهار گل اخیر تیمش را به ثمر برساند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.