هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر ابراز امیدواری کرد، تیمش دیگر هیچ وقت نمایشی را که مقابل استقلال داشت، تکرار نکند.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر ابراز امیدواری کرد، تیمش دیگر هیچ وقت نمایشی را که مقابل استقلال داشت، تکرار نکند. رضا جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم نساجی اظهار داشت: ما تمرینات را به صورت منظم دنبال می‌کنیم و همه امیدواریم که در شروع مجدد لیگ نتایج خوبی بگیریم. متأسفانه در بازی با استقلال شرایط بدی برای ما رقم خورد و در روزی شکست خوردیم که اشتباهات زیادی داشتیم و مثل همیشه نبودیم. ما باید از این باخت‌ها درس بگیریم و مطمئناً این اتفاق هم رخ خواهد داد، چون بچه‌ها انگیزه زیادی دارند تا در ادامه بازی‌ها بهترین عملکرد را از خودشان نشان دهند.

«امیدوارم دیگر هیچ وقت مثل بازی با استقلال نباشیم.»، وی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: تیم ما از لحاظ فنی لیاقت این را داشت که بیشتر از شش امتیاز بگیرد، ولی متأسفانه بدشانس بودیم و داوری‌ها نیز تأثیر زیادی در امتیاز از دست دادن ما داشت، چون اشتباهات داوری به نساجی ضربه زد.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر در مورد ایرادهایی که سازمان لیگ به ورزشگاه شهید وطنی گرفته است، تصریح کرد: این شرایط اصلاً برای ما خوب نیست و امیدوارم هر چه زودتر مسئولان ورزش استان مازندران ایرادهای ورزشگاه شهید وطنی را برطرف کنند تا بتوانیم در ورزشگاه خودمان بازی کنیم. وقتی در ورزشگاه شهید وطنی بازی می‌کنیم قدرت تیم ما چند برابر می‌شود.

این خبر حدود ۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.