مهاجم تیم فوتبال آرسنال به دعوت نشدنش به تیم ملی فوتبال برزیل واکنش نشان داد.

مهاجم تیم فوتبال آرسنال به دعوت نشدنش به تیم ملی فوتبال برزیل واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، گابریل ژسوس که در این تابستان به حضور پنج ساله‌اش در منچسترسیتی پایان داد و با امضای قراردادی پنج ساله به آرسنال پیوست، در این این شروع خوبی داشته و این فصل در هشت بازی که برای توپچی‌های لندن به میدان رفته، چهار گل زده و سه پاس‌گل برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

عملکرد خوب ژسوس اما تیته سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل را برای دعوت از این مهاجم ۲۵ ساله به اردوی سلسائو متقاعد نکرد که این با واکنش ستاره این روزهای توپچی‌های لندن همراه شد. برزیل قرار است در این پنجره بازی‌های ملی در دیدارهای دوستانه‌ای به مصاف غنا و تونس برود.

ژسوس در این باره به شبکه تلویزیونی «ESPN» برزیل گفت: به تصمیم مربی احترام زیادی می‌گذارم، به تیته و کل کادرفنی‌‌اش احترام می‌گذارم. همان‌طور که گفتم، من برزیلی هستم و همیشه در این تیم ریشه خواهم داشت. در کنار این به بازیکنان دیگر که کیفیت بالایی دارند، احترام می‌گذارم. تمام تلاشم را می‌کنم تا دوباره فرصت همراهی تیم ملی برزیل را داشته باشم.

برزیل در جام جهانی ۲۰۲۲ که اواخر امسال به میزبانی کشور قطر برگزار خواهد شد، در گروه G با تیم‌های صربستان، سوئیس و کامرون همگروه است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.