سرمربی تیم فوتبال دینامو زاگرب تأکید کرد، تیمش در مصاف با میلان نشان داده، تصادفی در لیگ قهرمانان حاضر نشده است.

سرمربی تیم فوتبال دینامو زاگرب تأکید کرد، تیمش در مصاف با میلان نشان داده، تصادفی در لیگ قهرمانان حاضر نشده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، دینامو زاگرب سه‌شنبه شب در چارچوب هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و در دیداری از گروه E این رقابت‌ها در خانه میلان با حضور ۶۳ دقیقه‌ای صادق محرمی تن به شکست داد. دینامو زاگرب در بازی نخست خانگی خود با یک گل چلسی را شکست داده بود.

آنته چاچیچ سرمربی دینامو زاگرب گفت: در ابتدای بازی برابر میلان کمی عصبی بودیم و چند اشتباه کردیم که به تیم میزبان کمک کرد. درست در زمانی که تثببت شدیم تیم میلان یک ضربه پنالتی به دست آورد. در ابتدای نیمه دوم هم گل خوردیم، اما با این وجود راضی هستیم که تیم غرق نشد و به بازی برگشت.

وی در ادامه افزود: وقتی شکست می‌خورید نمی‌توانید خوشحال باشید. ما ناراحت هم نیستیم، زیرا در زمین رقیبی مشهور نشان دادیم تصادفی در جایی که هستیم، حضور نداریم. می‌دانستیم میلان تیم باکیفیتی است. آنها قهرمان ایتالیا هستند که کیلومترها از لیگ کرواسی جلوترند.

سرمربی تیم فوتبال دینامو زاگرب خاطر نشان کرد: وقتی اینجا آمار خوبی در بازی داریم، باید راضی باشم. همیشه تیم قدرتمندتر شما را مجبور به اشتباه می‌کند. این اتفاق برای ما رخ داد و به حریف بابت پیروزی تبریک می‌گویم. چهار بازی دیگر در گروه داریم و می‌خواهیم رشد کنیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.